Rok:

Výsledky ročníku 2009 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Li
1
Ch
2
Ch
3

4

5

6
Ho
7
Ho
8
Ma
9
Se
10
My
11
Fr
12
Č.
13
Č.
14
1. Holubov 203 18,13CK
19,52
24,87
25,51
23,24
25,58
18,68
24,56
25,07
18,13
18,98
18,92
37,02
25,51
18,17
2. Lišov 181 17,56CB
18,58
25,62
25,50
24,15
23,35
19,18
28,41
27,82
18,54
18,91
26,36
39,45
30,16
17,56
3. Chlum 158 18,98CK
25,17
29,11
51,33
23,58
23,52
18,98
23,80
39,36
21,81
19,04
21,44
29,05
30,76
20,36
4. Mydlovary 157 18,70CB
NP
24,25
24,46
27,60
28,45
20,73
24,09
27,42
-
19,39
18,70
39,37
24,61
25,31
5. Třísov 150 19,81CK
20,13
24,86
26,72
27,93
24,44
19,81
24,15
24,50
-
20,33
22,64
34,89
25,55
20,02
6. Žernovice 138 17,19PT
18,18
25,28
25,40
--
17,64
----
18,45
30,07
24,68
17,19
7. Lišov C 85 19,39CB
21,32
24,41
22,78
---
29,67
NP
20,98
19,39
19,70
--
NP
8. Chmelná 84 21,64CK-
30,51
55,89
28,87
29,22
22,31
26,99
38,87
-
23,33
23,78
37,84
30,78
21,64
9. Kájov 76 19,84CK
NP
44,66
26,48
31,32
26,19
20,19
NP
NP
20,02
19,84
21,12
57,95
31,47
NP
10. Chlum B 68 22,04CK
22,25
29,80
30,53
34,84
40,67
22,08
45,25
42,89
24,14
-
NP
44,54
29,17
22,04
11. Dolany 54 18,26PT
21,31
----------
30,76
24,25
18,26
12. Kájov B 52 19,59CK-
25,89
28,06
--
32,27
37,27
25,10
-
19,59
----
13. Pořešín 29 29,35CK---
38,09
35,48
38,02
29,35
NP
---
43,23
--
14. Louňová 28 17,92PJ------------
24,87
17,92
-. Markvarec 28 18,93JH
19,37
-------
NP
-
18,93
---
16. Nišovice 24 22,10ST
22,10
26,98
26,41
-----------
17. Sedlec 22 20,76CB
20,76
--------
25,94
20,88
NP
--
-. Brloh 22 34,63CK---
67,69
34,63
NP
NP
63,29
---
42,27
--
19. Třísov B 17 28,70CK---
33,57
28,70
---------
20. Křenovice 16 20,52CB
20,52
---------
22,32
46,80
--
21. Žďár 15 19,89JH--------
19,89
-----
-. Netřebice 15 23,40CK-----
23,40
-----
39,65
55,57
25,52
-. Rájov 15 38,18CK------
58,00
38,18
------
24. Stoklasná Lhota 13 19,91TA------------
32,53
19,91
25. Chotíkov 12 20,79PS------------
31,05
20,79
26. Zdíkovec 11 35,48PT-----------
35,48
--
27. Srubec 10 20,59CB----------
20,59
---
-. Dolní Němčice B 10 21,21JH--------
21,21
-----
29. Počenice 9 19,60KM---------
19,60
----
30. Chrbonín 8 22,05TA--------
22,05
-----
-. Mydlovary B 8 23,25CB
23,25
--------
46,12
30,57
---
32. Chlum u Třeboně 7 22,12JH--------
22,12
-----
33. Záboří 6 21,99PI---------
21,99
----
-. Dačice I 6 22,67JH--------
22,67
-----
35. Výčapy 5 23,88TR--------
23,88
-----
-. Přísečná 5 24,13CK-----
24,13
------
32,13
-
-. Záluží 5 35,11CK-----------
44,13
35,11
35,79
38. Rožmitál na Šumavě 4 24,46CK------------
89,69
24,46
39. Holašovice 3 31,92CB---------
31,92
----
-. Velešín 3 42,40CK-----------
42,40
--
41. Štěpánovice 2 28,91CB
28,91
-------------
42. nerozlišeno 1 33,78-
33,78
-----------
81,21
-
43. Nová Říše 0 20,44JI--------
20,44
-----
-. Heřmaneč 0 24,55JH--------
24,55
-----
-. Český Rudolec 0 29,97JH--------
29,97
-----
-. Žernovice B 0 30,61PT-
NP
30,61
--------
31,05
--
-. Krasetín 0 31,77CK-
32,39
33,33
49,91
31,77
---------
-. Stachy 0 51,11PT-----------
51,11
--
-. Černá v Pošumaví 0 65,20CK-----------
65,20
--
-. Horní Dvořiště 0 68,05CK-----------
68,05
--
-. Benešov nad Černou 0 75,40CK-----------
75,40
--
-. Krasejovka 0 NPCB----------
NP
---
-. Slavošovice 0 NPCB-----------
NP
--
-. Radkov 0 NPJI--------
NP
-----
-. Sedlejov B 0 NPJI--------
NP
-----


Celkem se účastnilo:  72 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: