Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/02/13 2019/04/18 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B MB -
2 2019/03/10 2019/04/11 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B JH -
3 2019/04/13 2019/04/25 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně KM MHJPR
4 2019/02/08 2019/04/26 Lhotice, Pohárová soutěž TR -
5 2019/03/06 2019/05/01 zkušební soutěž, Zkušební soutěž v požárním útoku TC TCL
6 2019/04/20 2019/05/03 Morkovice u hasičské zbrojnice, VC MHJ PR 2019 - Morkovice - KM MHJPR
7 2019/02/01 2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody DO -
8 2019/03/03 2019/05/03 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice TR -
9 2019/04/20 2019/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
10 2019/03/01 2019/04/11 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří UO -
11 2019/04/27 2019/05/11 Kostelec, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC TCL
12 2019/05/06 2019/05/10 Krásná Ves, Krásnoveský pohár MB JL
13 2019/05/01 2019/05/10 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
14 2019/03/13 2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
15 2019/05/06 2019/05/10 Velké Hamry, Hamrovský pohár JN JL
16 2019/05/13 2019/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
17 2019/05/04 2019/05/18 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
18 2019/05/05 2019/05/17 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
19 2019/05/08 2019/05/17 Škodějov, Škodějov SM FNC
20 2019/05/13 2019/05/17 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
21 2019/05/11 2019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH TC TCL
22 2019/05/11 2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
23 2019/05/12 2019/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
24 2019/05/19 2019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
25 2019/05/20 2019/05/24 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
26 2019/05/17 2019/05/24 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
27 2019/05/20 2019/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
28 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
29 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
30 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
31 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
32 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
33 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
34 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
35 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
36 2019/05/25 2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku TC TCL
37 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
38 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
39 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
40 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
41 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
42 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
43 2019/05/26 2019/06/08 Zdíkov, O pohár starosty obce PT PBHL
44 2019/05/31 2019/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
45 2019/06/02 2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
46 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
47 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
48 2019/05/31 2019/06/07 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
49 2019/06/01 2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce TC TCL
50 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
51 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
52 2019/06/09 2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
53 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
54 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
55 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
56 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
57 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
58 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
59 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
60 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku TC TCL
61 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
62 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup DO -
63 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
64 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
65 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
66 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
67 2019/06/16 2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B PT PBHL
68 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
69 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
70 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, Dubenec TU JL
71 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
72 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
73 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
74 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
75 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
76 2019/06/21 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
77 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného TC TCL
78 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
79 2019/06/23 2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce PT PBHL
80 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
81 2019/06/23 2019/07/05 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
82 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
83 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
84 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
85 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda TC TCL
86 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
87 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
88 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
89 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
90 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
91 2019/06/30 2019/07/13 Radhostice (noc), O pohár starosty SDH PT PBHL
92 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
93 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
94 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
95 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
96 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
97 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
98 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
99 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
100 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
101 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
102 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce TC TCL
103 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
104 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce TC TCL
105 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
106 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
107 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
108 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
109 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka TC TCL
110 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
111 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
112 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
113 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
114 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
115 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
116 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
117 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
118 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
119 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
120 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
121 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
122 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
123 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka TC TCL
124 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
125 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
126 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
127 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
128 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
129 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
130 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
131 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
132 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
133 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
134 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
135 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
136 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
137 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
138 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
139 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
140 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
141 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
142 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
143 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
144 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
145 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
146 2019/08/18 2019/08/31 Svatá Maří (noc), O pohár starosty obce PT PBHL
147 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
148 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
149 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
150 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
151 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
152 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
153 2019/08/25 2019/09/07 Bohumilice, O pohár starosty obce PT PBHL
154 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
155 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
156 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
157 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
158 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
159 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
160 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
161 2019/09/01 2019/09/14 Radhostice, O pohár starosty obce PT PBHL
162 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
163 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
164 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
165 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
166 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Malá Skála JN JL
167 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Zdešov, na návsinerozlišeno Batelov562019-03-18 18:50:53
2Zdešov, na návsinerozlišeno Nová Ves u Chýnova552019-03-17 18:06:59
3Zdešov, na návsinerozlišeno Srubec232019-03-17 12:07:05
4Zdešov, na návsinerozlišeno Slapy542019-03-17 08:40:21
5Zdešov, na návsinerozlišeno Drahňovice532019-03-13 21:24:25
6Mikulovice hřištěnerozlišeno Mikulovice12019-03-13 18:17:13
7Zdešov, na návsinerozlišeno Čikov432019-03-13 13:17:18
8Zdešov, na návsinerozlišeno Ledenice512019-03-11 18:41:45
9Zdešov, na návsinerozlišeno Polště502019-03-11 18:29:43
10Zdešov, na návsinerozlišeno Jaronice242019-03-11 17:16:27
11Zdešov, na návsinerozlišeno Jaronice492019-03-11 17:15:51
12Zdešov, na návsinerozlišeno Horní Meziříčko182019-03-11 16:56:43
13Zdešov, na návsinerozlišeno Rynárec382019-03-11 16:28:58
14Zdešov, na návsinerozlišeno Jindřichův Hradec I342019-03-11 15:22:53
15Zdešov, na návsinerozlišeno Krotějov282019-03-11 15:08:22
16Zdešov, na návsinerozlišeno Kolence482019-03-11 13:50:50
17Zdešov, na návsinerozlišeno Lom522019-03-11 11:45:06
18Zdešov, na návsinerozlišeno Lom472019-03-11 11:43:42
19Zdešov, na návsinerozlišeno Svaté Pole462019-03-11 10:21:01
20Zdešov, na návsinerozlišeno Nová Včelnice452019-03-11 10:10:33
21Zdešov, na návsinerozlišeno Rybova Lhota222019-03-11 08:30:31
22Zdešov, na návsinerozlišeno Plešovice422019-03-10 23:40:12
23Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Uhřice12019-03-10 22:00:33
24Zdešov, na návsinerozlišeno Bohdalín412019-03-10 21:38:30
25Zdešov, na návsinerozlišeno Skrýchov u Malšic402019-03-10 21:20:34
26Zdešov, na návsinerozlišeno Ústrašice442019-03-10 20:40:20
27Zdešov, na návsinerozlišeno Ústrašice392019-03-10 20:39:31
28Zdešov, na návsinerozlišeno Chotěmice372019-03-10 20:30:53
29Zdešov, na návsinerozlišeno Žirovnice362019-03-10 20:22:48
30Zdešov, na návsinerozlišeno Strmilov332019-03-10 20:18:19
31Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Čejč212019-03-10 20:00:07
32Zdešov, na návsinerozlišeno Drunče322019-03-10 18:58:33
33Zdešov, na návsinerozlišeno Žďár312019-03-10 18:45:45
34Zdešov, na návsinerozlišeno Potěhy302019-03-10 18:26:54
35Zdešov, na návsinerozlišeno Hostovlice272019-03-10 18:20:16
36Zdešov, na návsinerozlišeno Chlum u Třeboně352019-03-10 18:07:53
37Zdešov, na návsinerozlišeno Chlum u Třeboně262019-03-10 18:07:01
38Zdešov, na návsinerozlišeno Řepeč22019-03-10 18:01:21
39Zdešov, na návsinerozlišeno Třebín212019-03-10 18:01:12
40Zdešov, na návsinerozlišeno Srubec32019-03-10 18:00:40
41Zdešov, na návsinerozlišeno Milíčov202019-03-10 18:00:36
42Zdešov, na návsinerozlišeno Šipoun192019-03-10 18:00:32
43Zdešov, na návsinerozlišeno Milíčov42019-03-10 18:00:20
44Zdešov, na návsinerozlišeno Zajíčkov172019-03-10 18:00:18
45Zdešov, na návsinerozlišeno Lodhéřov152019-03-10 18:00:13
46Zdešov, na návsinerozlišeno Panské Dubenky132019-03-10 18:00:11
47Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Hroznová Lhota312019-03-10 16:02:39
48Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Šarovy232019-03-10 15:37:44
49Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Šarovy302019-03-10 15:36:47
50Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Moravská Nová Ves292019-03-10 15:06:53
51Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Tupesy222019-03-10 14:51:39
52Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Tupesy282019-03-10 14:51:05
53Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Čejkovice272019-03-10 14:49:40
54Zdešov, na návsinerozlišeno Kamenice nad Lipou122019-03-10 09:44:57
55Zdešov, na návsinerozlišeno Hrdějovice162019-03-09 20:46:46
56Zdešov, na návsinerozlišeno Chrbonín292019-03-09 20:45:55
57Zdešov, na návsinerozlišeno Dešná252019-03-09 20:44:56
58Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Radějov212019-03-09 19:32:19
59Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Radějov262019-03-09 19:31:33
60Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Vacenovice202019-03-08 20:38:45
61Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Vacenovice242019-03-08 20:37:47
62Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Těmice192019-03-08 20:37:03
63Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Kozojídky182019-03-08 20:36:25
64Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Těmice252019-03-08 20:35:31
65Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Kozojídky172019-03-08 20:34:17
66Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Kozojídky232019-03-08 20:33:24
67Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Královo Pole222019-03-08 20:32:18
68Zdešov, na návsinerozlišeno Mydlovary92019-03-08 11:12:43
69Zdešov, na návsinerozlišeno Heřmaneč112019-03-08 11:09:19
70Zdešov, na návsinerozlišeno Markvarec102019-03-08 11:07:54
71Zdešov, na návsinerozlišeno Chválkov72019-03-08 11:04:43
72Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Stříbro142019-03-07 13:14:57
73Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Ctiboř132019-03-07 13:14:43
74Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Halže122019-03-07 13:14:22
75Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Chodová Planá112019-03-07 13:14:03
76Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Černošín102019-03-07 13:13:43
77Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Kostelec92019-03-07 13:13:25
78Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Chodová Planá82019-03-07 13:13:09
79Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Brod nad Tichou72019-03-07 13:12:16
80Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Planá62019-03-07 13:12:01
81Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Planá52019-03-07 13:11:48
82Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Brod nad Tichou42019-03-07 13:11:31
83Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Planá32019-03-07 13:11:14
84Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Planá22019-03-07 13:10:48
85Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Stříbro12019-03-07 13:10:26
86Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Hovorany162019-03-06 20:12:08
87Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Hovorany202019-03-06 20:10:46
88Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Násedlovice192019-03-06 16:17:01
89Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Blatnice pod Svatým Antonínkem152019-03-06 06:41:21
90Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Blatnice pod Svatým Antonínkem182019-03-06 06:41:06
91Zdešov, na návsinerozlišeno Český Rudolec82019-03-04 11:49:10
92Kladruby, hřištěMladší žáci Kladruby12019-03-03 19:42:00
93Zdešov, na návsinerozlišeno Zdešov62019-03-03 19:39:03
94Zdešov, na návsinerozlišeno Chotěmice142019-03-03 19:38:02
95Zdešov, na návsinerozlišeno Slavošovice52019-03-03 19:36:33
96Zdešov, na návsinerozlišeno Zdešov12019-03-03 19:34:21
97Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Halže32019-03-03 13:05:11
98Stříbro, hasičské cvičištěnerozlišeno Černošín22019-03-03 13:01:50
99Velká n. Vel. - sportovní halaMladší žáci Milotice142019-03-03 09:45:37
100Velká n. Vel. - sportovní halaStarší žáci Milotice172019-03-03 09:45:02
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání