Bookmark and Share

JIHOČESKÁ HASIČSKÁ LIGA 2008 VE FRYMBURKU V. ROČNÍ

Vydáno dne 12. 09. 2008 (4282 x přečteno)

Sbor dobrovolných hasičů ve Frymburku pořádá pod záštitou starosty Městyse Frymburk dne 27. září 2008 hasičskou soutěž v požárním sportu v rámci Jihočeské hasičské ligy a Velké ceny Českokrumlovska. Tentokráte se jedná o večerní soutěž v požárním útoku družstev mužů a žen sborů dobrovolných hasičů jihočeského kraje pod veřejným osvětlením. Osvětlení sklopných terčů bude zajištěno. Osvětlení na základně - kdo má vybaven agregát osvětlením, lze jej použít.


Soutěž proběhne již tradičně na pravé dolní straně náměstí od Hotelu Vltava, směrem ke kostelu. Proto v uvedený den v době od 8,00 do cca 24,00 hodin bude celá část náměstí uzavřena pro veškerý provoz, mimo vozidla hasičských sborů a záchranné služby. Prezentace od 18,30 hodin. nástup v 19,00 hodin.

Uzavření pravé strany náměstí na celý den nás nutí jednak řádná příprava večerní soutěže, ale i ta skutečnost, že v dopoledních hodinách proběhne stavba pivního stanu pro večerní taneční zábavu, která taktéž odstartuje v 19,00 hodin. K tanci a poslechu bude vyhrávat hudební skupina K – Club z Českých Budějovic. Městys a dobrovolní hasiči zvou Vás občany i návštěvníky na uvedené akce. Přijďte se podívat na soutěž při večerním osvětlení i pobavit se do pivního stanu a tím ukončit letošní letní sezónu. Vstup je volný.

Za SDH :
Václav Liebl
Antonín Labaj ml. tel. 608 308 508
starosta velitel soutěže

PozvánkaDalší články

Jihočeská has. liga

    Skupiny článků