Bookmark and Share

Český Krumlov 3.10.2009

Vydáno dne 05. 10. 2009 (4124 x přečteno)

Dne 3.10. se v Českém Krumlově konala závěrečná soutěž jubilejního 10. ročníku JČHL. Počasí přálo po celý den. Účast 18 mužských a 7 ženských družstev je velice pěkná na finálovou soutěž. V prvním kole se závodilo na nástřikové terče a nejlepšího času 24.25 dosáhlo družstvo mužů Dolany a u žen na sklopné terče útok vyšel nejlépe Lišovu B v čase 19.38.


Ve druhém kole se  v obou kategoriích stříkalo na sklopky. Parádní útok v čase 17.19 předvedlo družstvo Žernovice. V ženské kategorii v druhém kole Lišov B zaváhal, ale toho dokázalo využít zkušenější družstvo Lišova A, čas rovných 20.

Výsledky 1. kolo

Výsledky 2. kolo

Konečné pořadí JČHL 2009

V konečném pořadí nedošlo k žádnému velkému překvapení. U mužů po většinu sezóny vedl Holubov a na prvním místě se udržel i po poslední soutěži, takže se stává pro ročník 2009 vítězem. Holubov dokázal zvítězit už potřetí v řadě. Na krásném druhém místě se umístil Lišov. Třetí místo letos patří Chlumu. Chlum letos předváděl výborné výkony. Tato tři družstva se účastnila všech soutěží seriálu, čtvrté Mydlovary a pátý Třísov chyběl na soutěži v Markvarci  ...

 

Ženy letos mile překvapili svou hojnou účastí. Nevím přesně kolik byla průměrná účast, ale v pohodě byla splněna podmínka pro hodnocení této kategorie. V podstatě po celou sezónu bylo jasné, že o vítězství budou bojovat obě družstva Lišova. Nakonec se vítězem této kategorie stalo družstvo A. Lišov B skončil na druhém místě. Na třetím místě skončil Třísov.

 

Tak závěrem blahopřeji vítězům a chtěl bych všem poděkovat, že si našli čas na tento krásný sport a účastnili se soutěží seriálu JČHL. Snad ten příští ročník bude ještě lepší. To je pro letošek vše.Další články

Jihočeská has. liga

    Skupiny článků