Bookmark and Share

Sedlec

Vydáno dne 10. 09. 2012 (2043 x přečteno)

Prázdniny jsou u konce, ale to neplatí o letošním seriálu ligy, ten pomalu vstupuje do své závěrečné části. Po dvou týdnech došlo opět na konfrontaci, tentokrát na asfaltovém povrchu v Sedleci. Počasí bylo víkendové, takže mokro a chladno a to se nejvíce promítlo do výkonů družstev. Na mokrém asfaltu se hadice netáhnou úplně nejlépe a tak i přesto, že každý právě v Sedleci očekával skvělé časy pod devatenáct, na takový výkon nedošlo. Soutěž, kam se přihlásilo šestnáct mužských a sedm ženských týmů proběhla na sklopné terče hlídané časomírou SDH Sedlec. Hlavním rozhodčím byl ostřílený veterán pan Dvořák, po upřesnění podrobností k soutěži odstartovala ve 13:20 mužská kategorie.


Kategorie muži:

Mužskou kategorii odstartoval tým Chlum B (ČK), klukům se v poslední době na nástřiky moc nedařilo a tak chtěli urvat co nejvíce bodů na sklopné terče, bohužel pravý proudař byl krátký, 19:94, na základně je vystřídal tým z Holašovic (ČB), kluci měli problém na levém "brku", kterému chyběl nějaký metr a při pokusu o popotažení s vodou s ním hadice chvilku cloumala, 25:50, třetí ve startovním pořadí vyběhli na trať borci z Křenovic (ČB) a útok jim sedl na výbornou 19:23. Přišel čas na dva celky, které se dělí o průběžnou první příčku v letošním bodování, první na "prkně" skládá svou výbavu tým z Mydlovar (ČB), pěkný výkon zhatilo krátké natažení a prostřik na levém proudu 19:49, hned v zápětí se bleskově připravil domácí tým Sedlec (ČB), ale útok jim nesedl ideálně 21:11, ze šesté startovní příčky vyrazilo na trať družstvo Mydlovary II., které si odbylo svou letošní premiéru slušným výkonem dokončeným v čase22:09. Šťastná startovní sedmička nebyla moc šťastná pro tým ze Srubce (ČB), závodník na rozdělovači se zdržel na základně a čas se zastavil až na hodnotě 21:38, muži z Holubova (ČK) bojovali, ale chtělo to ještě trochu zabrat 20:35, kluci z Netřebic (ČK) měli také smůlu, béčkař vytrhl ze stroje špatně napojenou hadici a k tomu ještě jeden spoj na vedení "B" nebyl úplně v pořádku, přesto dokončili v čase33:47. Když se na základně připravovala sedmička borců z Jaronic (ČB) málokdo z přihlížejících očekával, že uvidí nejlepší výkon odpoledne, ale kluci ukázali, že umí, 19:04, překonat se je jali borci zKájova (ČK), ale marně 21:57, po nich tento čas atakoval tým mužů z Počenic (KM), ale i tak to bylo málo 19:83. Na posledních soutěžích už se zdálo, že muži z Lišov A (ČB) se se smůlou vypořádali, ale opak se stal pravdou, nezapojené "B" na rozdělovači a 34:38, klukům z Plešovic (ČK) to nesedlo a ještě měli problém se zacílením na levém proudu 30:28, na závěr se představily dva týmy z Lišova, nejprveLišov B, k povedenému útoku to chtělo lepší zakončení 22:88 a jako poslední v kategorii, Lišov C také s povedeným výkonem s nejlepším časem celé trojice lišovských, 20:99.
V kategorii zvítězili Jaronice před Křenovicemi a Mydlovary.

Kategorie ženy:

Po bleskovém přestavení trati odstartovala ženskou kategorii děvčata z Holubova (ČK), holkám to sedlo na výbornou a z výsledného času 21:18 měli velkou radost, vhozenou rukavici chtěla zdvihnout "Zlatíčka" zLišov B (ČB), ale chybělo jen málo, čas 21:64, na rukavici se vrhla děvčata z Jaronic (ČB) a chybělo ještě méně, čas 21:27, do boje o první příčku a zdvihnutí pomyslné rukavice se pustily i holky z Mydlovar (ČB), vše sedlo až na zapojení proudnice na pravém "brku" a bylo po nadějích 39:33. "Mamky" z Lišov Aopět na jistotu s menším prostřikem pěkných 23:07, holky z Češnovic (ČB)  potrápil po natažení rozdělovač, který závodnici upadl a zavřel levý proud, když se jej podařilo otevřít bylo z toho 42:82, jako poslední se představily holky z Třísova (ČK) které atakovaly nejlepší výkon holubovských děvčat, bohužel pravá proudařka neustála tlak v hadici a po ošlklivě vypadající piruetě v leže nakonec holky nedokončily a připsaly si neplatný pokus.
V kategorii kraloval Holubov před Jaronicemi a Lišov B.


Zdroj: http://www.jchl.cz


Další články

Výsledky a články

    Skupiny článků


    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Muži
    1 Jaronice České Budějovice 19,04 18,79 19,04
    2 Křenovice České Budějovice 19,23 19,12 19,23
    3 Mydlovary České Budějovice 19,49 18,82 19,49
    4 Chlum B Český Krumlov 18,64 19,94 19,94
    5 Holubov Český Krumlov 20,35 20,08 20,35
    6 Lišov C České Budějovice 19,99 20,99 20,99
    7 Sedlec České Budějovice 21,11 20,78 21,11
    8 Srubec České Budějovice 20,98 21,38 21,38
    9 Kájov Český Krumlov 21,57 21,56 21,57
    10 Mydlovary II České Budějovice 20,89 22,09 22,09
    11 Holašovice České Budějovice 25,50 21,46 25,50
    12 Plešovice Český Krumlov 30,28 24,29 30,28
    13 Netřebice Český Krumlov 33,29 33,47 33,47
    14 Lišov A České Budějovice 34,38 34,06 34,38
    15 Počenice Kroměříž 19,83 19,41 NP
    15 Lišov B České Budějovice 21,02 22,88 NP
    Pořadí Družstvo OkresČas č.1Čas č.2 Výs. čas Media
    Ženy
    1 Holubov Český Krumlov 21,18 19,95 21,18
    2 Jaronice České Budějovice 20,66 21,27 21,27
    3 Lišov B České Budějovice 20,82 21,64 21,64
    4 Lišov A České Budějovice 22,01 23,07 23,07
    5 Mydlovary České Budějovice 36,21 39,33 39,33
    6 Češnovice České Budějovice 42,82 26,60 42,82
    7 Třísov Český Krumlov NP NP NP