Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Sr
1
Ho
2

3
Že
4
Mi
5
Kr
6

7
Li
8

9
So
10
My
11
Li
12
Ch
13
1. Šipoun 149 16,80PT
11
8
5
20
20
20
17
20
8
20
---
2. Srubec 146 17,08CB
15
9
20
9
13
15
20
15
20
10
---
3. Žernovice 109 17,14PT
13
15
15
0
15
17
9
13
11
1
---
4. Chlum B 102 17,70CK
9
20
15
15
0
7
13
17
0
6
---
5. Holubov 95 18,15CK
0
17
11
8
6
8
11
8
9
17
---
6. Lišov A 94 18,10CB
0
13
17
11
11
13
7
6
13
3
---
7. Milenovice 86 16,47PI
17
10
0
17
17
0
0
10
15
0
---
8. Netřebice 81 17,54CK
0
3
4
0
8
10
15
9
17
15
---
9. Kolence 63 18,69JH
0
5
8
6
7
11
6
7
0
13
---
10. Vlkovice 45 17,95CB
6
2
10
15
2
0
5
0
0
5
---
11. Krč 42 18,07PI
8
0
3
0
10
9
0
2
1
9
---
12. Přísečná A 32 19,43CK
4
0
9
2
5
5
0
3
4
0
---
13. Slavošovice 29 18,46CB
0
-
0
0
9
6
8
0
6
0
---
-. Lišov B 29 18,72CB
7
11
1
-
0
2
0
1
7
----
15. Soběnov 26 18,78CK
5
0
0
7
0
0
0
0
3
11
---
16. Třebín - Lipí 21 20,08CB
0
6
0
3
4
0
3
5
0
0
---
17. Novosedly 20 16,44ST
20
------------
18. Holašovice 19 18,31CB---
10
--
0
0
-
9
---
19. Kájov 18 19,24CK-
0
0
0
0
4
4
0
10
0
---
20. Třísov 16 19,85CK
2
1
6
---
0
0
5
2
---
21. Plešovice 14 19,45CK
3
7
0
4
-
0
-
0
0
----
22. Ledenice 12 18,17CB
0
0
0
0
0
0
10
-
2
0
---
23. Jaronice 11 18,41CB-------
11
-----
-. Brloh 11 19,62CK
0
0
0
5
3
1
2
0
-
0
---
25. Únětice 10 17,66PJ
10
------------
26. Benešova Hora 9 19,46PT
1
0
0
1
-
0
0
--
7
---
27. Přísečná B 7 25,07CK-
0
7
------
0
---
28. Křenovice 5 20,34CB
0
0
0
0
0
-
0
5
-
0
---
-. Slavošovice 5 26,49KT-
5
-----------
30. Dubičné 4 20,98CB
0
0
0
-
0
3
1
0
0
----
31. Třísov B 2 26,99CK--
2
----------
32. Nové Kestřany 1 22,83ST----
1
--------
33. Přídolí 0 21,67CK-
0
0
------
0
---
-. Soběnov B 0 21,72CK-
0
0
------
0
---
-. Zvíkov 0 21,74CB
0
-
0
--
0
-------
-. Mydlovary 0 21,99CB------
0
------
-. Velešín A 0 22,13CK---------
0
---
-. Netřebice B 0 22,95CK
0
0
0
----
0
0
----
-. Velešín 0 36,40CK-
0
0
----------
-. Smrhov 0 NPCK---------
0
---
-. Prostřední Svince 0 NPCK-------
0
-----
-. Bohdalovice 0 NPCK-
0
-----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Sr
1
Ho
2

3
Že
4
Mi
5
Kr
6

7
Li
8

9
So
10
My
11
Li
12
Ch
13
1. Žernovice 58 18,46PT
8
0
6
0
10
0
6
10
10
8
---
2. Hrdějovice B 55 18,06CB
10
4
0
10
0
1
10
8
2
10
---
3. Srubec 46 18,78CB
4
0
2
6
8
4
8
0
8
6
---
4. Lišov B 45 18,84CB
0
6
8
8
2
8
2
4
6
1
---
5. Lišov A 36 18,95CB
0
8
4
1
0
10
4
6
3
0
---
6. Chmelná 32 19,13CK
1
1
10
3
6
2
0
3
4
2
---
7. Holubov 29 18,97CK
2
10
1
6
4
6
0
0
0
0
---
8. Chlum 17 18,69CK
6
2
0
2
3
0
3
0
1
0
---
9. Mydlovary 12 19,07CB
3
3
0
0
0
0
1
2
0
3
---
10. Netřebice 4 20,36CK
0
0
0
------
4
---
11. Ledenice 3 20,30CB-
0
0
-
0
3
-------
-. Strážkovice 3 21,02CB
0
-
3
----------
13. Todně 1 21,17CB-------
1
-
0
---
-. Lišov C 1 25,57CB-
0
0
-
1
0
-------
15. Křenovice 0 22,18CB------
0
------
-. Hosín 0 25,19CB------
0
0
-----
-. Besednice 0 27,33CK-
0
0
------
0
---
-. Milenovice 0 28,76PI----
0
0
0
0
-----
-. Netřebice B 0 NPCK---------
0
---


Celkem se účastnilo:  61 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: