Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Sr
1
Bu
2
Ho
3

4
Že
5
Kr
6

7
Li
8

9
So
10
My
11
Li
12
Ch
13
1. Žernovice 170 16,92PT
17
0
20
11
15
20
20
15
20
17
15
--
2. Srubec 129 16,99CB
20
15
8
0
17
9
17
20
8
15
0
--
3. Tálín 107 17,10PI
7
20
10
9
13
10
15
5
17
0
1
--
4. Vlkovice 103 16,85CB-
0
9
20
20
4
11
13
10
13
3
--
5. Netřebice 92 17,79CK
11
5
17
3
10
13
6
6
15
6
0
--
6. Holubov 86 17,24CK-
13
4
10
11
0
13
17
0
7
11
--
7. Chlum B 77 18,01CK
10
10
11
15
0
0
7
0
11
0
13
--
8. Slavošovice 68 17,88CB
9
0
13
5
6
2
8
8
6
4
7
--
9. Ledenice 66 17,70CB
5
17
15
17
0
6
0
0
2
0
4
--
10. Lišov A 59 17,72CB-
6
0
13
5
17
9
2
7
0
0
--
11. Benešova Hora 56 17,58PT
2
--
0
2
15
10
4
1
20
2
--
12. Přísečná A 47 18,47CK
0
2
7
8
8
7
4
1
0
0
10
--
13. Soběnov A 46 18,10CK--
5
0
7
0
0
11
4
11
8
--
-. Krč 46 18,20PI-
8
0
7
4
11
0
3
13
-
0
--
15. Kolence 45 18,22JH
8
9
0
-
3
0
5
10
-
10
---
16. Jaronice 35 17,21CB-
11
----
0
7
--
17
--
17. Bezdědovice 28 17,73ST
13
7
---
8
0
------
18. Brloh 27 18,57CK
0
--
6
9
3
3
0
0
0
6
--
19. Novosedly 20 16,98ST----------
20
--
20. Bezděkov pod Třemšínem 15 17,35PB
15
------------
-. Třísov 15 18,35CK
0
1
0
0
--
0
0
5
9
---
22. Přísečná B 14 18,57CK--
6
0
-----
8
---
23. Lišov B 13 18,47CB
3
0
-
0
-
1
0
9
-----
24. Mydlovary 9 19,24CB
0
--
2
-
5
2
---
0
--
-. Plešovice 9 20,69CK--
0
0
--
0
-
9
----
26. Milenovice 8 19,63PI
0
4
3
1
0
0
0
0
0
-
0
--
27. Soběnov B 7 20,40CK--
2
0
-----
5
---
28. Lásenice 4 19,33JH
4
------------
-. Třebín - Lipí 4 21,98CB-----
0
0
0
3
1
---
-. Velešín A 4 25,30CK---
4
-----
0
---
31. Budilov 3 19,86PT-
3
-----------
-. Omlenice 3 21,65CK--
0
0
-----
3
---
33. Přídolí 2 22,80CK---
0
----
0
2
---
34. Křenovice 1 20,07CB------
1
0
-----
-. Třebín -Lipí 1 21,80CB
0
-
1
0
---------
36. Ločenice 0 23,26CB
0
------------
-. Pořešín 0 24,13CK--
0
0
-----
0
---
-. Smrhov 0 27,55CK---------
0
---
-. Hosín 0 27,88CB----------
0
--
-. Besednice 0 30,67CK--
0
0
-----
0
---
-. Dolní Dvořiště 0 31,93CK---
0
---------
-. Soběnov 0 32,99CK-
0
-----------
-. Zahorčice 0 NPST
0
---------
0
--
-. Zvíkov 0 NPCK---------
0
---
-. - Radost Sport 0 NP--------------
-. Hrabice 0 NPPT-----
0
-
0
-----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Sr
1
Bu
2
Ho
3

4
Že
5
Kr
6

7
Li
8

9
So
10
My
11
Li
12
Ch
13
1. Srubec 54 17,03CB
0
4
6
10
10
6
8
0
6
4
---
2. Hrdějovice B 47 16,99CB
6
10
0
0
3
0
10
8
0
10
---
-. Holubov 47 17,28CK
8
8
0
8
0
4
0
10
3
6
---
4. Ledenice 46 16,85CB
10
0
2
4
-
8
6
6
10
0
---
-. Žernovice 46 17,76PT
4
6
8
6
8
2
4
0
8
0
---
6. Lišov B 36 17,57CB
3
0
-
2
6
10
0
3
4
8
---
7. Chlum 21 19,11CK
0
1
10
0
4
-
3
2
-
1
---
8. Mydlovary 20 18,70CB
0
3
4
0
2
1
1
4
2
3
---
9. Lišov A 14 18,40CB
2
2
0
3
1
3
2
0
1
0
---
10. Todně 4 20,63CB--
1
0
---
1
-
2
---
11. Netřebice 3 20,86CK--
3
0
-----
0
---
12. Radonín 1 18,49TR
1
------------
-. Velešín A 1 27,42CK---
1
---------
14. Strážkovice 0 28,87CB---
0
-
0
-------
-. Zliv 0 32,17CB-----
0
-------
-. Benešov nad Černou 0 32,79CK--
0
------
0
---
-. Besednice 0 33,37CK--
0
0
-----
0
---
-. Brloh 0 40,67CK---
0
---------
-. Omlenice 0 41,14CK--
0
0
-----
0
---
-. Chlum 0 NPCB--------
0
----


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: