Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/05/25 Srubec, O pohár, sklopky CB
2 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT
3 2019/06/08 Holubov, O pohár, nástřik (možná na fotbalovém hřišti?) CK
4 2019/06/09 Třísov, O pohár, nástřik CK
5 2019/06/15 Žernovice, Memoriál Jana Ludačky, sklopky (nástřik?) PT
6 2019/07/06 Krč, O pohár, sklopky PI
7 2019/07/13 Křenovice, O pohár, sklopky CB
8 2019/07/27 Lipí, O pohár, sklopky CB
9 2019/08/03 Kájov, O pohár, sklopky CK
10 2019/08/31 Soběnov, O pohár, sklopky CK
11 2019/09/14 Mydlovary, O pohár, sklopky CB
12 2019/09/15 Lišov, O pohár, sklopky CB
13 2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky CK
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1MydlovaryMuži Novosedly 12019-10-01 18:33:43
2MydlovaryMuži Holubov 52019-10-01 18:33:43
3MydlovaryMuži Slavošovice 92019-10-01 18:33:43
4MydlovaryMuži Vlkovice 132019-10-01 18:33:43
5MydlovaryMuži Mydlovary 172019-10-01 18:33:43
6MydlovaryMuži Lišov A182019-10-01 18:33:43
7MydlovaryMuži Jaronice 22019-10-01 18:33:43
8MydlovaryMuži Přísečná A62019-10-01 18:33:43
9MydlovaryMuži Brloh 102019-10-01 18:33:43
10MydlovaryMuži Benešova Hora 142019-10-01 18:33:43
11MydlovaryMuži Netřebice 182019-10-01 18:33:43
12MydlovaryMuži Krč 182019-10-01 18:33:43
13MydlovaryMuži Žernovice 32019-10-01 18:33:43
14MydlovaryMuži Chlum Milda tým72019-10-01 18:33:43
15MydlovaryMuži Milenovice 112019-10-01 18:33:43
16MydlovaryMuži Tálín 152019-10-01 18:33:43
17MydlovaryMuži Srubec 182019-10-01 18:33:43
18MydlovaryMuži Chlum B42019-10-01 18:33:43
19MydlovaryMuži Soběnov A82019-10-01 18:33:43
20MydlovaryMuži Ledenice 122019-10-01 18:33:43
21MydlovaryMuži Hosín 162019-10-01 18:33:43
22MydlovaryMuži Zahorčice 182019-10-01 18:33:43
23SoběnovŽeny Holubov 32019-09-15 07:06:30
24SoběnovŽeny Chlum 72019-09-15 07:06:30
25SoběnovŽeny Benešov nad Černou 112019-09-15 07:06:30
26SoběnovŽeny Srubec 42019-09-15 07:06:30
27SoběnovŽeny Netřebice 82019-09-15 07:06:30
28SoběnovŽeny Besednice 122019-09-15 07:06:30
29SoběnovŽeny Hrdějovice B12019-09-15 07:06:30
30SoběnovŽeny Mydlovary 52019-09-15 07:06:30
31SoběnovŽeny Žernovice 92019-09-15 07:06:30
32SoběnovŽeny Lišov A122019-09-15 07:06:30
33SoběnovŽeny Lišov B22019-09-15 07:06:30
34SoběnovŽeny Todně 62019-09-15 07:06:30
35SoběnovŽeny Ledenice 102019-09-15 07:06:30
36SoběnovŽeny Omlenice 122019-09-15 07:06:30
37SoběnovMuži Lišov A202019-09-15 07:04:05
38SoběnovMuži Benešova Hora 12019-09-15 07:04:05
39SoběnovMuži Soběnov A52019-09-15 07:04:05
40SoběnovMuži Holubov 92019-09-15 07:04:05
41SoběnovMuži Omlenice 132019-09-15 07:04:05
42SoběnovMuži Brloh 172019-09-15 07:04:05
43SoběnovMuži Zvíkov 202019-09-15 07:04:05
44SoběnovMuži Besednice 202019-09-15 07:04:05
45SoběnovMuži Žernovice 22019-09-15 07:04:05
46SoběnovMuži Kolence 62019-09-15 07:04:05
47SoběnovMuži Netřebice 102019-09-15 07:04:05
48SoběnovMuži Přídolí 142019-09-15 07:04:05
49SoběnovMuži Smrhov 182019-09-15 07:04:05
50SoběnovMuži Tálín 202019-09-15 07:04:05
51SoběnovMuži Srubec 32019-09-15 07:04:05
52SoběnovMuži Třísov 72019-09-15 07:04:05
53SoběnovMuži Soběnov B112019-09-15 07:04:05
54SoběnovMuži Třebín - Lipí152019-09-15 07:04:05
55SoběnovMuži Přísečná A192019-09-15 07:04:05
56SoběnovMuži Chlum B202019-09-15 07:04:05
57SoběnovMuži Vlkovice 42019-09-15 07:04:05
58SoběnovMuži Přísečná B82019-09-15 07:04:05
59SoběnovMuži Slavošovice 122019-09-15 07:04:05
60SoběnovMuži Pořešín 162019-09-15 07:04:05
61SoběnovMuži Velešín A202019-09-15 07:04:05
62SoběnovMuži Ledenice 202019-09-15 07:04:05
63KájovMuži Holubov 182019-08-27 22:04:51
64KájovMuži Brloh 182019-08-27 22:04:39
65KájovMuži Milenovice 182019-08-27 22:04:23
66KájovMuži Přísečná A182019-08-27 22:04:05
67KájovMuži Přídolí 172019-08-27 22:03:46
68KájovMuži Benešova Hora 162019-08-27 22:03:35
69KájovMuži Ledenice 152019-08-27 22:03:22
70KájovMuži Třebín - Lipí142019-08-27 22:03:06
71KájovMuži Kájov 132019-08-27 22:02:55
72KájovMuži Soběnov A122019-08-27 22:02:43
73KájovMuži Třísov 112019-08-27 22:02:26
74KájovMuži Slavošovice 102019-08-27 22:02:08
75KájovMuži Lišov A92019-08-27 22:01:54
76KájovMuži Srubec 82019-08-27 22:01:43
77KájovMuži Plešovice 72019-08-27 22:01:29
78KájovMuži Vlkovice 62019-08-27 22:01:18
79KájovMuži Chlum B52019-08-27 22:01:08
80KájovMuži Krč 42019-08-27 22:00:43
81KájovMuži Netřebice 32019-08-27 22:00:31
82KájovMuži Tálín 22019-08-27 22:00:16
83KájovMuži Žernovice 12019-08-27 21:59:55
84KájovŽeny Žernovice 22019-08-05 16:50:14
85KájovŽeny Mydlovary 62019-08-05 16:50:14
86KájovŽeny Srubec 32019-08-05 16:50:14
87KájovŽeny Lišov A72019-08-05 16:50:14
88KájovŽeny Lišov B42019-08-05 16:50:14
89KájovŽeny Hrdějovice B82019-08-05 16:50:14
90KájovŽeny Ledenice 12019-08-05 16:50:14
91KájovŽeny Holubov 52019-08-05 16:50:14
92KájovŽeny Chlum 92019-08-05 16:50:14
93LipíŽeny Holubov 12019-07-28 07:22:51
94LipíŽeny Lišov B52019-07-28 07:22:51
95LipíŽeny Žernovice 92019-07-28 07:22:51
96LipíŽeny Hrdějovice B22019-07-28 07:22:51
97LipíŽeny Chlum 62019-07-28 07:22:51
98LipíŽeny Lišov A102019-07-28 07:22:51
99LipíŽeny Ledenice 32019-07-28 07:22:51
100LipíŽeny Todně 72019-07-28 07:22:51
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání