Rok:

Výsledky ročníku 2006 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ho
2

3
Ho
4
Ma
5
Li
6
My
7
Fr
8
Fr
9
1. Lišov 124 18,54CB
20
20
15
11
0
17
20
11
10
2. Kájov 117 19,52CK
15
13
10
15
0
13
11
20
20
3. Holubov 114 18,96CK
9
17
20
17
0
15
17
10
9
4. Lišov C 103 19,97CB
13
11
17
13
0
9
10
15
15
5. Třísov 88 19,14CK
17
9
13
---
15
17
17
6. Lišov B 86 19,56CB
11
15
7
10
-
10
7
13
13
7. Kájov B 67 20,13CK
8
7
11
8
0
5
8
9
11
8. Žďár 60 17,80JH---
20
20
20
---
9. Hosín 45 19,99CB
10
10
9
0
-
7
9
--
10. Mydlovary 32 19,30CB-
8
---
11
13
--
11. Sedlatice 17 18,39JI----
17
----
12. Frymburk 16 31,12CK-------
8
8
13. Lesná 15 18,65TR----
15
----
14. Markvarec 13 18,96JH----
13
----
15. Dolní Němčice 11 18,98JH----
11
----
16. Jindřichovice 10 19,01JI----
10
----
17. Český Rudolec 9 19,94JH----
9
----
-. Sedlec 9 25,53CB---
9
-
0
---
19. Přechovice 8 21,34ST-----
8
---
-. Kájov C 8 32,87CK--
8
------
21. Chotěmice 7 21,62TA----
7
----
-. Třísov B 7 46,14CK
7
--------
23. Horky 6 21,75TR----
6
----
-. Kalenice 6 21,78ST-----
6
---
-. Křenovice 6 26,27CB-
6
---
0
---
-. Brloh 6 37,62CK--
6
------
-. Dolní Dvořiště 6 49,60CK
6
--------
28. Úsilné 5 55,39CB-
5
-------
29. Mirošov 4 22,53JI----
4
----
-. Todně 4 22,64CB-----
4
---
31. Srubec 3 23,24CB-----
3
---
-. Chrbonín 3 23,70TA----
3
----
33. Dolany 2 23,32PT-----
2
---
34. Slavošovice 1 23,43CB-----
1
---
-. Markvarec B 1 24,34JH----
1
----
36. Dvorce 0 18,58TA----
0
----
-. Strmilov 0 21,46JH----
0
----
-. Chlum u Třeboně 0 22,18JH----
0
----
-. Rudolfov 0 24,15CB-----
0
---
-. Chrbonín B 0 27,74TA----
0
----
-. Strachoňovice 0 32,46JI----
0
----
-. Vráto 0 34,10CB-----
0
---
-. Černíč 0 34,65JI----
0
----
-. Hůry 0 36,65CB-----
0
---
-. Dubičné 0 37,54CB-----
0
---
-. Zvíkov 0 41,33CB-----
0
---
-. Majdalena 0 53,37JH-----
0
---
-. Heřmaneč 0 63,00JH----
0
----
-. Sedlejov 0 NPJI----
0
----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1
Ho
2

3
Ho
4
Ma
5
Li
6
My
7
Fr
8
Fr
9
1. Lišov 60 20,33CB
10
-
10
10
-
10
10
10
-
2. Jindřichovice 10 20,62JI----
10
----
-. Srubec 10 24,14CB-
10
---
0
---
4. Malešice 8 20,86CB-----
8
---
-. Chotěmice 8 21,24TA----
8
----
-. Neplachov 8 28,82CB-
8
-------
7. Dvorce 6 21,36TA----
6
----
-. Slavošovice 6 23,40CB-----
6
---
9. Černíč 4 29,11JI----
4
----
-. Češnovice 4 30,20CB-----
4
---
11. Hosín 3 31,91CB-----
3
---
-. Slavonice 3 32,76JH----
3
----
13. Vráto 2 30,59CB-----
2
---
-. Staňkov 2 48,37JH----
2
----


Celkem se účastnilo:  63 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: