Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sr
1
Bu
2
Ho
3

4
Že
5
Kr
6

7
Li
8

9
So
10
My
11
Li
12
Ch
13
1. Žernovice 185 16,92PT
17,19
NP
21,64
22,68
17,95
17,22
16,92
17,90
19,86
17,86
17,35
NP
21,60
2. Srubec 147 16,99CB
16,99
17,71
23,89
28,77
17,14
18,30
17,15
17,83
24,13
18,01
NP
18,20
22,26
3. Vlkovice 140 16,85CB-
NP
23,50
21,19
16,85
19,76
17,31
18,00
23,21
18,26
20,74
17,25
20,39
4. Tálín 120 17,10PI
18,62
17,10
23,40
23,31
17,99
18,24
17,18
20,01
21,73
NP
23,54
18,39
23,49
5. Netřebice 108 17,44CK
17,79
19,27
21,82
25,59
18,32
18,09
18,05
19,96
21,90
18,69
NP
17,44
26,23
6. Holubov 103 17,24CK-
17,84
25,69
22,97
18,28
27,61
17,24
17,89
NP
18,59
18,74
NP
21,00
7. Chlum B 92 17,65CK
18,01
18,21
23,16
22,20
NP
26,04
18,02
NP
22,36
NP
18,66
17,65
23,87
8. Slavošovice 85 17,88CB
18,31
23,61
22,97
24,65
20,48
20,11
17,88
18,53
24,42
20,51
19,27
19,98
21,67
9. Ledenice 81 17,70CB
19,15
17,70
22,55
21,88
NP
19,08
NP
36,06
28,89
NP
20,66
18,71
22,61
10. Benešova Hora 71 17,44PT
19,58
--
27,58
28,60
17,98
17,58
20,09
32,96
17,76
21,64
17,44
NP
-. Lišov A 71 17,72CB-
18,68
NP
22,65
21,32
17,72
17,80
20,37
24,17
NP
NP
17,85
24,34
12. Kolence 65 17,04JH
18,32
18,22
30,33
-
22,70
NP
18,44
18,39
-
18,32
-
17,04
-
13. Krč 64 17,66PI-
18,39
31,13
23,57
22,24
18,20
NP
20,19
22,08
-
NP
17,66
22,65
14. Soběnov A 48 18,10CK--
25,29
NP
19,82
41,87
21,98
18,10
26,47
18,29
19,14
NP
24,58
15. Přísečná A 47 18,47CK
22,02
20,10
25,00
23,55
19,52
18,69
18,47
20,52
NP
29,85
18,84
22,30
-
16. Jaronice 46 17,21CB-
18,05
----
NP
19,14
--
17,21
NP
21,91
17. Brloh 32 18,57CK
18,91
--
24,36
19,32
19,90
18,57
22,55
NP
24,48
19,55
19,71
-
18. Bezdědovice 28 17,73ST
17,73
18,61
---
18,51
NP
------
19. Novosedly 20 16,98ST----------
16,98
--
-. Třísov 20 18,35CK
34,33
21,89
NP
35,35
--
21,00
22,79
25,00
18,35
-
NP
23,70
21. Bezděkov pod Třemšínem 15 17,35PB
17,35
------------
-. Milenovice 15 19,63PI
23,25
19,63
26,19
26,30
NP
NP
20,94
19,26
NP
-
20,11
NP
23,35
23. Přísečná B 14 18,57CK--
25,07
44,56
-----
18,57
---
24. Lišov B 13 18,47CB
19,41
NP
-
30,31
-
20,54
NP
18,47
---
18,42
30,71
25. Mydlovary 11 19,24CB
20,19
--
25,84
-
19,44
19,24
---
30,87
21,40
-
26. Plešovice 9 20,69CK--
31,53
NP
--
20,69
-
23,47
----
27. Soběnov B 7 20,40CK--
27,00
30,55
-----
20,40
---
28. Třebín - Lipí 6 21,80CB
21,80
-
29,01
41,48
-
NP
21,98
NP
27,23
22,81
-
22,54
24,94
29. Lásenice 4 19,33JH
19,33
------------
-. Velešín A 4 25,30CK---
25,30
-----
NP
---
31. Budilov 3 19,86PT-
19,86
-----------
-. Zliv 3 20,46CB-----------
20,46
-
-. Omlenice 3 21,65CK--
NP
28,37
-----
21,65
---
34. Přídolí 2 22,80CK---
30,15
----
34,44
22,80
---
35. Křenovice 1 20,07CB------
20,07
21,32
---
28,67
-
36. Ločenice 0 23,26CB
23,26
------------
-. Zvíkov 0 23,90CB-----------
23,90
-
-. Pořešín 0 24,13CK--
34,78
29,76
-----
24,13
---
-. Smrhov 0 27,55CK---------
27,55
---
-. Hosín 0 27,88CB----------
27,88
20,46
-
-. Besednice 0 30,67CK--
31,52
30,67
-----
NP
---
-. Dolní Dvořiště 0 31,93CK---
31,93
---------
-. Soběnov 0 32,99CK-
32,99
-----------
-. Borovany B 0 36,33CB-----------
36,33
-
-. Dolní Miletín 0 45,31CB-----------
45,31
-
-. Zvíkov 0 NPCK---------
NP
---
-. - Radost Sport 0 NP--------------
-. - Radostsport 0 NP--------------
-. Šipoun 0 NPPT----
17,21
------
NP
-
-. Hrabice 0 NPPT-----
NP
-
NP
-----
-. Lomnice nad Lužnicí A 0 NPJH-----------
NP
-
-. Zahorčice 0 NPST
19,66
---------
NP
16,59
-


Celkem se účastnilo:  75 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: