Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sr
1
Bu
2
Ho
3

4
Že
5
Kr
6

7
Li
8

9
So
10
My
11
Li
12
Ch
13
1. Žernovice 63 17,19PT
17,19
NP
21,64
22,68
17,95
--------
2. Srubec 60 16,99CB
16,99
17,71
23,89
28,77
17,14
--------
3. Tálín 59 17,10PI
18,62
17,10
23,40
23,31
17,99
--------
4. Ledenice 54 17,70CB
19,15
17,70
22,55
21,88
NP
--------
5. Vlkovice 49 16,85CB-
NP
23,50
21,19
16,85
--------
6. Netřebice 46 17,79CK
17,79
19,27
21,82
25,59
18,32
--------
-. Chlum B 46 18,01CK
18,01
18,21
23,16
22,20
NP
--------
8. Holubov 38 17,84CK-
17,84
25,69
22,97
18,28
--------
9. Slavošovice 33 18,31CB
18,31
23,61
22,97
24,65
20,48
--------
10. Přísečná A 25 19,52CK
22,02
20,10
25,00
23,55
19,52
--------
11. Lišov A 24 18,68CB-
18,68
NP
22,65
21,32
--------
12. Bezdědovice 20 17,73ST
17,73
18,61
-----------
-. Kolence 20 18,22JH
18,32
18,22
30,33
-
22,70
--------
14. Krč 19 18,39PI-
18,39
31,13
23,57
22,24
--------
15. Bezděkov pod Třemšínem 15 17,35PB
17,35
------------
-. Brloh 15 19,32CK
18,91
--
24,36
19,32
--------
17. Soběnov A 12 19,82CK--
25,29
NP
19,82
--------
18. Jaronice 11 18,05CB-
18,05
-----------
19. Milenovice 8 19,63PI
23,25
19,63
26,19
26,30
NP
--------
20. Přísečná B 6 25,07CK--
25,07
44,56
---------
21. Lásenice 4 19,33JH
19,33
------------
-. Benešova Hora 4 19,58PT
19,58
--
27,58
28,60
--------
-. Velešín A 4 25,30CK---
25,30
---------
24. Lišov B 3 19,41CB
19,41
NP
-
30,31
---------
-. Budilov 3 19,86PT-
19,86
-----------
26. Mydlovary 2 20,19CB
20,19
--
25,84
---------
-. Soběnov B 2 27,00CK--
27,00
30,55
---------
28. Třebín -Lipí 1 21,80CB
21,80
-
29,01
41,48
---------
-. Třísov 1 21,89CK
34,33
21,89
NP
35,35
---------
30. Ločenice 0 23,26CB
23,26
------------
-. Omlenice 0 28,37CK--
NP
28,37
---------
-. Pořešín 0 29,76CK--
34,78
29,76
---------
-. Přídolí 0 30,15CK---
30,15
---------
-. Besednice 0 30,67CK--
31,52
30,67
---------
-. Plešovice 0 31,53CK--
31,53
NP
---------
-. Dolní Dvořiště 0 31,93CK---
31,93
---------
-. Soběnov 0 32,99CK-
32,99
-----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sr
1
Bu
2
Ho
3

4
Že
5
Kr
6

7
Li
8

9
So
10
My
11
Li
12
Ch
13
1. Žernovice 32 17,76PT
17,76
19,64
23,99
23,62
18,47
--------
2. Srubec 30 17,57CB
23,42
23,06
25,59
23,06
17,57
--------
3. Holubov 24 17,28CK
17,28
19,24
28,88
23,54
NP
--------
4. Hrdějovice B 19 17,52CB
17,52
18,85
40,07
NP
19,75
--------
5. Ledenice 16 16,85CB
16,85
12000,00
27,89
25,50
---------
6. Chlum 15 19,11CK
19,11
28,27
22,75
28,93
19,61
--------
7. Lišov B 11 18,12CB
18,12
29,60
-
26,56
18,57
--------
8. Mydlovary 9 20,16CB
20,30
23,33
27,27
27,50
20,16
--------
9. Lišov A 8 18,40CB
18,40
25,26
NP
26,17
21,36
--------
10. Netřebice 3 27,52CK--
27,52
28,07
---------
11. Radonín 1 18,49TR
18,49
------------
-. Velešín A 1 27,42CK---
27,42
---------
-. Todně 1 28,82CB--
28,82
40,67
---------
14. Strážkovice 0 28,87CB---
28,87
---------
-. Benešov nad Černou 0 32,79CK--
32,79
----------
-. Besednice 0 33,37CK--
33,37
38,16
---------
-. Brloh 0 40,67CK---
40,67
---------
-. Omlenice 0 41,14CK--
43,85
41,14
---------


Celkem se účastnilo:  55 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: