Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12018/06/152018/06/29 Dřevohostice, Memoriál br. Vašíčka PR PRL
22018/06/172018/06/30 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL ZN ZNL
32018/06/232018/06/30 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
42018/06/172018/06/30 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
52018/06/162018/06/30 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
62018/06/242018/06/30 Niva, Pohár starosty PV VCPV
72018/06/012018/06/30 Vranín, areál U Havrana, Noční soutěž, muži i ženy na 2B TR -
82018/06/162018/07/01 Mikulovice, hřiště, O pohár obce Mikulovice, 6.kolo ZNL ZN ZNL
92018/06/302018/07/01 Nepomuky, 5. kolo VČHL UO VČHL
102018/06/162018/07/01 Študlov, XII. ročník - Memoriál Jindřicha Polácha, 2B VS VHL
112018/03/182018/07/01 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
122018/05/232018/07/01 Sazovice - výletište Zahrázovo, Hasičský den Sazovice 2018 ZL -
132018/06/162018/07/05 Lisov, O pohár Hořiny PJ OPH
142018/06/052018/07/05 Leskovec, fotbalové hřiště, 37. ročník „O pohár zastupitelstva obce“ (2B) BR -
152018/05/012018/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
162018/06/202018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B TR -
172018/06/242018/07/06 Drachkov, Drachkov ST ŠHL
182018/06/212018/07/06 Choryně, O pohár SDH Choryně, 2B, noční VS VHL
192018/06/242018/07/07 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
202018/07/062018/07/07 Vidice, 9. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
212018/06/302018/07/07 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
222018/04/012018/07/07 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
232018/06/242018/07/08 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
242018/06/232018/07/08 Pozděchov, O pohár přátelství 43. ročník, 2B VS VHL
252018/06/202018/07/08 Jindřichovice, O putovní pohár SDH Jindřichovice JI -
262018/06/302018/07/14 Božice, fotbalové hřiště, O pohár starosty SDH Božice, 7. kolo ZNL ZN ZNL
272018/03/182018/07/14 Střížov, O pohár SDH Střížov JI JOL
282018/05/012018/07/14 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
292018/06/302018/07/14 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
302018/07/072018/07/14 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
312018/04/012018/07/14 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
322018/07/012018/07/15 Vedrovice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Vedrovice, 8. kolo ZNL ZN ZNL
332018/07/012018/07/15 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
342018/07/012018/07/15 Chlum, O pohár SDH TR TRL
352018/06/242018/07/15 areál hz Služovice, Služovice na 2B -O putovní pohár starosty obce+MSP OP -
362018/07/082018/07/21 Brodeslavy, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PS EXČR
372018/07/072018/07/21 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
382018/05/012018/07/21 Kunžak, Kunžak JH JHHL
392018/07/082018/07/21 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
402018/07/142018/07/21 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
412018/06/232018/07/21 Kostelany, hřiště, Oslavy 115 let výročí SDH Kostelany KM -
422018/04/012018/07/21 Vracov - fotba. hřiště, O putovní pohár HO GPHO
432018/07/082018/07/22 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
442018/07/082018/07/22 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
452018/07/152018/07/28 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
462018/07/152018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
472018/05/012018/07/28 Telč, Telč (denní) JI JHHL
482018/07/152018/07/28 Přechovice, Přechovice ST ŠHL
492018/07/012018/07/28 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice ZN -
502018/07/152018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
512018/07/152018/07/29 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
522018/07/282018/07/29 Polkovice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Polkovice PR MHJPR
532018/07/212018/08/04 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
542018/07/212018/08/04 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
552018/07/222018/08/04 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
562018/07/222018/08/04 Dražejov, Dražejov ST ŠHL
572018/07/202018/08/04 Hrachovec, O pohár starosty okrsku, 2B VS VHL
582018/04/012018/08/04 Prušánky - has.areál, O pohár starosty obce HO GPHO
592018/07/212018/08/04 Vítonice, O pohár starosty KM PRL
602018/07/222018/08/05 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
612018/07/142018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov TA THL
622018/07/222018/08/05 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
632018/03/182018/08/05 Sedlejov, O pohár starosty SDH Sedlejov JI JOL
642018/07/222018/08/05 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
652018/08/012018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
662018/07/282018/08/11 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
672018/07/292018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ TA EXČR
682018/07/292018/08/11 Loděnice, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Loděnice, 9. kolo ZNL ZN ZNL
692018/08/042018/08/11 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce Hostěrádky-Rešov VY VCOV
702018/03/182018/08/11 Jakubov, O pohár SDH Jakubov TR JOL
712018/05/012018/08/11 Studená, Studená JH JHHL
722018/07/272018/08/11 Kunovice, O pohár SDH Kunovice, 3B VS VHL
732018/07/292018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
742018/05/202018/08/12 Vémyslice - POZOR NOVÝ TERMÍN, O pohár starosty obce Vémyslice- POZOR NOVÝ TERMÍN ZN ZNL
752018/07/302018/08/12 Rychlov, O pohár starosty KM PRL
762018/07/292018/08/12 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
772018/08/032018/08/18 Velká Lhota, O pohár starosty SDH, 2B VS VHL
782018/04/152018/08/18 Bernartice, fotbalové hřiště JE -
792018/08/052018/08/18 Blížkovice, sportovní areál, O pohár starostky městyse Blížkovice, 10. kolo ZNL ZN ZNL
802018/08/132018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
812018/08/052018/08/18 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
822018/03/182018/08/18 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
832018/07/012018/08/18 Český Těšín,Dvorská 177,735 62, STANISLAVICE 2K18 KA -
842018/08/052018/08/18 Doubravice u Volyně - Čestice, Čestice ST ŠHL
852018/08/112018/08/18 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
862018/04/012018/08/18 Hovorany - fotba. hřiště, O pohár obce Hovorany HO GPHO
872018/08/032018/08/18 Tylovice, O pohár starosty města - 7. ročník, 2B VS VHL
882018/08/042018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B VS VHL
892018/08/132018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
902018/08/052018/08/19 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
912018/08/052018/08/19 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
922018/04/012018/08/19 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
932018/08/112018/08/25 Stříbro, O putovní pohár TC OPH
942018/03/182018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela TR JOL
952018/05/012018/08/25 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
962018/08/122018/08/25 Heroltice, O pohár BO ŽL
972018/08/122018/08/25 Dolany, Dolany PT ŠHL
982018/08/182018/08/25 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
992018/06/232018/08/25 Zbraslavice,hřiště treninkové, Noční soutěž,2B,časy se sčítají KH -
1002018/08/192018/08/26 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
1012018/08/122018/08/26 Katov, O Katovskou sekeru ZR ŽL
1022018/08/122018/08/26 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
1032018/08/192018/09/01 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
1042018/08/012018/09/01 Komárov, PS 12 bez úprav, 2B PA -
1052018/08/252018/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
1062018/06/202018/09/01 Bratčice na Návsi, O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OBCE BRATČICE MUŽI A ŽENY BO -
1072018/08/192018/09/01 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
1082018/04/012018/09/01 Skalica -Františkánská záhrada, O pohár riaditeľa spol. SCHAEFFLER SKALICA SI GPHO
1092018/08/192018/09/01 Chvalovice, sportovní areál, O pohár ORV Znojmo, 11. kolo ZNL + vyhlášení ligy ZN ZNL
1102018/08/192018/09/02 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
1112018/08/192018/09/02 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
1122018/04/012018/09/02 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1132018/08/252018/09/08 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1142018/05/012018/09/08 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1152018/08/262018/09/08 Oponešice, O pohár starosty SDH TR ŽL
1162018/08/182018/09/08 Křenovice, O pohár starosty obce PR PRL
1172018/08/262018/09/09 Čechy, O pohár starosty PR PRL
1182018/09/032018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
1192018/09/102018/09/15 Borovice, Borovický pohár MB JL
1202018/09/012018/09/15 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
1212018/09/022018/09/15 Maršovice, O pohár ZR ŽL
1222018/09/012018/09/15 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
1232018/09/102018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1242018/09/172018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
1LisovŽenyRadek Staněk2018-06-25 07:06:48
2LisovMužiRadek Staněk2018-06-25 07:06:36
3Sazovice - výletište ZahrázovoŽenyRadek Staněk2018-06-25 07:05:15
4Sazovice - výletište ZahrázovoMužiRadek Staněk2018-06-25 07:04:59
5NevcehleŽenyRadek Staněk2018-06-25 07:03:35
6NevcehleMužiRadek Staněk2018-06-25 07:03:01
7ŠtudlovŽenyRadek Staněk2018-06-25 07:01:49
8ŠtudlovMužiRadek Staněk2018-06-25 07:00:48
9Mikulovice, hřištěŽenyRadek Staněk2018-06-25 06:59:40
10Mikulovice, hřištěMužiRadek Staněk2018-06-25 06:59:32
11Vranín, areál U HavranaŽenyRadek Staněk2018-06-25 06:57:59
12Vranín, areál U HavranaMužiRadek Staněk2018-06-25 06:57:47
13NivaMužiRadek Staněk2018-06-25 06:56:09
14NivaŽenyRadek Staněk2018-06-25 06:56:00
15Nová DědinaŽenyRadek Staněk2018-06-25 06:52:37
16Nová DědinaMužiRadek Staněk2018-06-25 06:52:06
17HlubočanyŽenyRadek Staněk2018-06-25 06:51:18
18HlubočanyMužiRadek Staněk2018-06-25 06:51:09
19OlšovecŽenyJakub Šenk2018-06-24 20:23:25
20OlšovecMužiJakub Šenk2018-06-24 20:23:07
21Čeložnice - has.areálŽenyDušan Ingr2018-06-24 12:28:20
22Čeložnice - has.areálMužiDušan Ingr2018-06-24 12:27:51
23RadíkovMužiLukáš Vaculík2018-06-24 09:28:39
24RadíkovŽenyLukáš Vaculík2018-06-24 09:18:29
25Čeložnice - has.areálŽenyLukáš Vaculík2018-06-24 09:14:53
26Čeložnice - has.areálMužiLukáš Vaculík2018-06-24 09:14:34
27RadíkovŽenyDušan Ingr2018-06-24 09:11:30
28RadíkovMužiDušan Ingr2018-06-24 09:10:56
29RadíkovŽenyRadek Staněk2018-06-24 09:04:58
30Čeložnice - has.areálŽenyOndřej Zemánek2018-06-24 09:04:15
31RadíkovMužiRadek Staněk2018-06-24 09:04:09
32Čeložnice - has.areálMužiOndřej Zemánek2018-06-24 09:03:58
33RadíkovMužiJan Jeřábek2018-06-24 08:48:36
34TroubkyŽenyZdeněk Juřík2018-06-24 08:47:35
35TroubkyMužiZdeněk Juřík2018-06-24 08:47:15
36RadíkovŽenyZdeněk Juřík2018-06-24 08:45:01
37RadíkovMužiZdeněk Juřík2018-06-24 08:44:33
38TroubkyŽenyAleš Coufal2018-06-24 06:05:26
39TroubkyMužiAleš Coufal2018-06-24 06:05:05
40KněžiceŽenyAleš Coufal2018-06-24 06:04:11
41KněžiceMužiAleš Coufal2018-06-24 06:03:50
42RadíkovŽenyAleš Coufal2018-06-24 06:03:18
43RadíkovMužiAleš Coufal2018-06-24 06:03:01
44RadíkovŽenyTlumič 2018-06-23 21:53:12
45RadíkovMužiTlumič 2018-06-23 21:52:46
46RadíkovŽenyOndřej Zemánek2018-06-23 18:35:38
47RadíkovMužiOndřej Zemánek2018-06-23 18:32:11
48RadíkovŽenyHonza Adamec2018-06-23 13:48:55
49RadíkovMužiHonza Adamec2018-06-23 13:48:38
50Čeložnice - has.areálŽenyMichal Matějíček2018-06-23 12:07:21
51Čeložnice - has.areálMužiMichal Matějíček2018-06-23 12:07:00
52KněžiceŽenyMichal Matějíček2018-06-23 12:06:26
53KněžiceMužiMichal Matějíček2018-06-23 12:06:07
54TroubkyŽenyMichal Matějíček2018-06-23 12:02:33
55TroubkyMužiMichal Matějíček2018-06-23 12:02:15
56RadíkovŽenyMichal Matějíček2018-06-23 12:01:47
57RadíkovMužiMichal Matějíček2018-06-23 12:00:31
58MostyŽenyPetr Kolman2018-06-23 11:57:03
59MostyMužiPetr Kolman2018-06-23 11:55:06
60MostyŽenyVlastimil Sedlák2018-06-23 11:42:02
61MostyMužiVlastimil Sedlák2018-06-23 11:37:50
62MostyMužiPavlína Sedláková2018-06-23 11:25:05
63MostyŽenyPavlína Sedláková2018-06-23 11:22:26
64RadíkovŽenyLukáš Brtník2018-06-23 10:32:30
65RadíkovMužiLukáš Brtník2018-06-23 10:32:18
66Stará ŘíšeŽenyMichal Matějíček2018-06-23 09:30:51
67Stará ŘíšeMužiTlumič 2018-06-23 09:07:41
68Stará ŘíšeŽenyTlumič 2018-06-23 09:04:03
69Stará ŘíšeŽenyZdeněk Juřík2018-06-23 08:52:30
70Stará ŘíšeMužiZdeněk Juřík2018-06-23 08:51:30
71MostyŽenyLukáš Brtník2018-06-23 08:51:30
72MostyMužiLukáš Brtník2018-06-23 08:50:53
73Horní MeziříčkoMužiLukáš Brtník2018-06-23 08:49:58
74Stará ŘíšeŽenyOndřej Zemánek2018-06-23 08:22:54
75Stará ŘíšeMužiOndřej Zemánek2018-06-23 08:21:34
76Stará ŘíšeŽenyDušan Ingr2018-06-22 22:29:38
77Stará ŘíšeMužiDušan Ingr2018-06-22 22:29:03
78Stará ŘíšeŽenyLukáš Vaculík2018-06-22 20:37:17
79Stará ŘíšeMužiLukáš Vaculík2018-06-22 20:36:35
80MostyŽenyMichal Matějíček2018-06-21 11:35:30
81MostyMužiMichal Matějíček2018-06-21 11:34:28
82Stará ŘíšeMužiMichal Matějíček2018-06-21 11:24:53
83Čeložnice - has.areálŽenyJosef Polách2018-06-21 06:21:18
84Čeložnice - has.areálMužiJosef Polách2018-06-21 06:20:15
85DřevohosticeŽenyLukáš Žák2018-06-20 09:21:13
86DřevohosticeMužiLukáš Žák2018-06-20 09:20:37
87Dobřínsko, fotbalové hřištěMužiRadek Staněk2018-06-19 10:37:16
88Dobřínsko, fotbalové hřištěŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:37:09
89DřevohosticeŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:36:16
90DřevohosticeMužiRadek Staněk2018-06-19 10:36:00
91Čeložnice - has.areálŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:35:04
92Čeložnice - has.areálMužiRadek Staněk2018-06-19 10:34:51
93KněžiceŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:34:05
94KněžiceMužiRadek Staněk2018-06-19 10:33:54
95TroubkyŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:32:48
96TroubkyMužiRadek Staněk2018-06-19 10:32:37
97MostyŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:29:50
98MostyMužiRadek Staněk2018-06-19 10:29:35
99Stará ŘíšeŽenyRadek Staněk2018-06-19 10:28:40
100Stará ŘíšeMužiRadek Staněk2018-06-19 10:28:09
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu