Rok:

Výsledky ročníku 2002 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Li
2
To
3

4
Žď
5
Ho
6
Ma
7
Be
8
Eg
9

10
Hl
11
1. Žďár 187 18,25JH
22,26
18,38
18,78
25,77
18,25
21,80
19,08
28,68
21,82
18,70
25,45
2. Holubov 137 19,53CK
24,19
34,54
21,27
24,93
20,24
23,24
19,53
25,31
21,86
19,91
25,31
3. Lišov 129 19,18CB
25,69
19,81
19,73
27,22
19,18
34,43
19,24
22,45
23,06
20,12
28,57
4. Třísov B 106 18,80CK
29,28
18,80
19,44
23,58
24,65
26,64
22,76
24,72
22,09
21,83
35,54
5. Todně 104 18,95CB
31,12
18,95
20,48
24,99
20,51
23,40
19,63
26,95
34,56
25,85
26,50
6. Bohdalín 100 19,71PE--
21,79
-
21,51
23,16
20,04
23,27
22,60
19,71
24,75
7. Kájov 72 20,71CK
26,56
22,15
22,62
28,85
25,49
24,02
20,71
-
25,10
21,65
31,66
8. Markvarec 69 18,58JH
30,85
26,58
--
18,58
22,22
26,86
-
30,36
19,08
34,20
9. Todně B 47 21,00CB
28,70
24,32
21,58
26,51
21,00
35,43
22,53
---
31,47
10. Nevcehle 43 17,30JI--
25,02
-
17,54
-
17,30
--
NP
-
11. Přechovice 42 20,76ST-
20,76
----
21,00
27,27
25,25
25,23
26,51
12. Dolany 41 20,56PT
25,32
-
20,56
26,89
--
47,73
28,69
-
NP
-
13. Mydlovary 37 23,55CB
NP
23,58
-
23,55
-
30,55
--
23,93
NP
-
14. Nová Včelnice 35 20,21JH-
20,21
21,58
-
27,12
--
24,15
---
15. Žirovnice 31 20,55PE-
21,69
--
20,55
-
20,74
--
20,90
-
16. Dvorce 24 20,86TA-
22,61
--
21,31
-
20,86
--
21,55
-
17. Sedlejov 23 19,27JI----
20,46
-
19,27
----
18. Stupná 20 27,60CK
28,16
--
29,90
-
27,60
--
51,86
NP
-
19. Třísov 17 24,46CK
NP
-
24,46
--
27,26
--
27,90
34,46
-
20. Holubov B 15 23,43CK-----
28,54
--
27,68
23,43
-
-. Bohdalovice 15 27,85CK
27,85
--
30,55
-------
22. Krasejovka 14 23,52CB-----
28,76
--
26,65
23,52
-
23. Zhoř u Tábora 13 21,53TA----
21,53
--
27,18
---
24. Pořešín 12 26,63CK
37,18
----
26,63
-----
25. Kájov B 11 21,92CK
36,13
--
45,81
-
27,42
21,92
----
26. Kout na Šumavě 10 20,19DO---------
20,19
-
-. Hosín 10 23,47CB-
23,47
24,73
NP
-----
32,26
-
28. Nevcehle B 9 19,94JI------
19,94
----
29. nerozlišeno 8 36,28----
38,29
-
36,63
-
36,28
---
30. Hodice 7 20,05JI------
20,05
----
31. Bechyně 5 34,56TA-------
34,56
---
-. Hluboká nad Vltavou 5 37,26CB----------
37,26
33. Sedlejov B 4 20,82JI------
20,82
----
34. Kamenice nad Lipou 3 22,11PE----
22,11
-
22,11
----
-. Želeč 3 37,65TA-------
37,65
---
-. Loučovice 3 41,40CK---
41,40
-------
37. Dolní Němčice 2 21,65JH----
24,36
-
21,65
----
-. Okrouhlá Radouň 2 24,06JH----
24,06
----
32,43
-
-. Záluží 2 28,02CK-----
36,48
--
37,82
28,02
-
-. Něchov 2 28,88CB--
28,88
--------
-. Koloměřice 2 38,18CB-------
38,18
---
-. Hořice na Šumavě 2 45,46CK---
45,46
-------
-. Plešovice 2 55,23CK
55,23
----------
44. Zliv 1 26,38CB---------
26,38
-
-. Přední Výtoň 1 31,08CK-----
31,08
-----
-. Rájov B 1 42,50CK--------
42,50
--
-. Mohuřice 1 49,79CB--
49,79
--------
48. Panenská Rozsíčka 0 23,85JI------
23,85
----
-. Český Rudolec 0 25,18JH------
25,18
----
-. Sokolí 0 26,03TR------
26,03
----
-. Chlum u Třeboně 0 28,85JH------
28,85
----
-. Nová Včelnice B 0 29,38JH----
29,38
------
-. Tučapy 0 31,20TA----
31,20
------
-. Květinov 0 34,90HB----
34,90
------
-. Strmilov B 0 34,98JH----
34,98
------
-. Ktiš 0 35,99PT-----
35,99
-----
-. Strmilov 0 36,10JH----
38,44
-
36,10
----
-. Želetava 0 37,48TR----
37,48
------
-. Hlavňov 0 38,77TA----
72,16
-
38,77
----
-. Budislav B 0 41,48TA----
41,48
------
-. Budislav 0 41,77TA----
48,21
-
41,77
----
-. Hlavňov B 0 41,78TA----
41,78
------
-. Budíškovice 0 45,81JH------
45,81
----
-. Horní Radouň 0 46,89JH----
52,98
-
46,89
----
-. Čekanice 0 47,79TA----
47,79
------
-. Chotěmice 0 57,32TA----
57,32
------
-. Petříkov 0 77,36CB--
77,36
--------
-. Rájov 0 80,89CK--------
80,89
--
-. Strašice 0 NPST---------
NP
-
-. Kaplice 0 NPCK-----
NP
-----
-. Chářovice 0 NPBN---
NP
-------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Li
2
To
3

4
Žď
5
Ho
6
Ma
7
Be
8
Eg
9

10
Hl
11
1. Todně 89 23,27CB
23,27
29,48
24,97
30,17
35,92
32,21
--
31,27
24,17
-
2. Mydlovary 78 21,43CB
23,20
32,68
-
23,95
-
27,55
--
52,60
21,43
-
3. Hluboká nad Vltavou 34 23,51CB
28,74
23,51
--
30,04
------
4. Dvorce 33 24,35TA----
29,99
-
24,35
--
41,05
-
5. Hosín 30 22,69CB-
27,77
-
37,06
-----
22,69
-
6. Nevcehle 15 21,41JI------
21,41
----
-. Lišov 15 21,68CB-
21,68
---------
-. Něchov 15 24,53CB--
24,53
--------
9. Bohdalín 13 25,23PE--
25,23
-
47,85
------
-. Strmilov 13 26,37JH----
52,36
-
26,37
----
11. Nová Včelnice 10 30,82JH----
30,82
------
-. Chvalšiny 10 31,54CK---
31,54
-------
-. Ktiš 10 41,35PT-----
41,35
-----
-. Rájov 10 75,42CK--------
75,42
--
15. Panenská Rozsíčka 8 30,98JI------
30,98
----
-. Římov 8 31,08CB---------
31,08
-
-. Todně B 8 33,10CB--
33,10
--------
-. Stupná 8 55,73CK
55,73
----------
19. Chotěmice 6 37,27TA----
37,27
------
-. Trhové Sviny 6 39,58CB--
39,58
--------
21. Vlachovo Březí 5 43,03PT---------
43,03
-
-. Olešnice 5 NPCB--
NP
--------
23. Božejov 4 38,99PE----
38,99
------
24. Budislav 2 60,11TA----
60,11
------
25. Čekanice 1 96,47TA----
96,47
------
26. Tučapy 0 NPTA----
NP
------


Celkem se účastnilo:  97 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: