Liga: | VCT |
Místo: | Stajka |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Kdy: | 05. 09. 2015 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 23. 08. 2015 18:00 |
Konec rezervace: | 04. 09. 2015 18:00 |
Začátek tipování: | 05. 09. 2015 20:00 |
Konec hlasování: | 05. 09. 2015 00:00 |
Zadal: | Jan Zahradník |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
sklopka, 3x B široké
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stajka-6263.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Stajka | JH | Jan Zahradník | ||
2 | 2 | Halámky | JH | Jan Prokes | ||
3 | 3 | Roseč | JH | Jan Šachl | ||
4 | 4 | Novosedly nad Nežárkou | JH | Rostislav Nohava | ||
5 | 5 | Stříbřec | JH | Láďa Frantík | ||
6 | 6 | Kolence | JH | Daniel Vacek | ||
7 | 7 | Záblatí | JH | Milan Řehoř | ||
8 | 8 | Valtínov | JH | Josef Bártů | ||
9 | 9 | Roseč | JH | Jan Šachl | ||
10 | 10 | Slavošovice | CB | vit koukal | ||
11 | 11 | Horní Meziříčko | JH | Luděk Brtník | ||
12 | 12 | Stříbřec | B | JH | Láďa Frantík | |
13 | 13 | Mníšek | JH | Jan Zahradník | ||
14 | 14 | Staňkov | JH | Hasiči Staňkov | ||
15 | 15 | Polště | JH | Jirka Písař | ||
16 | 16 | Cizkrajov | JH | Martin Vaverka | ||
17 | 17 | Pístina | JH | Lukáš Jankovec | ||
18 | 18 | Chlum u Třeboně | JH | Petr Belanský | ||
19 | 19 | Domanín | JH | Aleš Richter | ||
20 | 40 | Markvarec | JH | Josef Bártů | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Rapšach | JH | Miroslav Kouřil | ||
2 | 2 | Novosedly nad Nežárkou | JH | Rostislav Nohava | ||
3 | 3 | Staňkov | JH | Hasiči Staňkov | ||
4 | 4 | Lomnice nad Lužnicí | JH | Kateřina Bočková | ||
5 | 5 | Lásenice | JH | Hanka Straňáková | ||
6 | 6 | Chlum u Třeboně | JH | Petr Belanský | ||
7 | 7 | Příbraz | JH | Michaela Čadová | ||
8 | 8 | Domanín | JH | Aleš Richter |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chlum u Třeboně | JH | - | - | 20,93 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Lásenice | JH | - | - | 20,93 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Lomnice nad Lužnicí | JH | - | - | 21,90 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Staňkov | JH | - | - | 22,14 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Novosedly nad Nežárkou | JH | - | - | 23,32 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Rapšach | JH | - | - | 24,47 | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Stříbřec | JH | - | - | NP | 2016/09/03 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2015/09/05 | Stajka, O pohár SDH Stajka | |
2016/09/03 | Stajka, O pohár SDH Stajka | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/08 | Olešnice, VCT - O pohár starosty SDH Olešnice | |
2024/06/15 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2024/06/22 | Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně | |
2024/07/05 | Lásenice, O pohár SDH Lásenice | |
2024/07/13 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2024/07/27 | Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční | |
2024/08/10 | Dešná, O pohár starosty | |
2024/08/17 | Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach | |
2024/08/31 | Hamr, Memoriál Františka Outlého | |
2024/09/07 | Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce | |
2024/09/21 | Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře | |
Kdy | Kde | Liga |