Liga: | Mistrovství republiky v požárním sportu |
Stránky pořadatele: | http://www.dh.cz/ |
Kdy: | 10. 07. 2015 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Hlavní město Praha |
Kraj: | Hlavní město Praha |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raškovice Anežka Švrčková | FM | 13,16 | 13,16 | 16,17 | |
2. | Písková Lhota Kateřina Martinová | NB | 13,20 | 13,20 | 15,42 | |
3. | Čeperka Karolína Kožená | PA | 13,36 | 13,36 | 17,57 | |
4. | Písková Lhota Věra Říhová | NB | 13,57 | 13,58 | 13,57 | |
5. | Písková Lhota Klára Staňková | NB | 13,59 | 14,13 | 13,59 | |
6. | Bludov Lenka Strouhalová | SU | 13,65 | 13,65 | 14,19 | |
7. | Sloup Lenka Kaňková | PZ | 13,77 | NP | 13,77 | |
8. | Manětín Zuzana Šafrová | PS | 13,79 | 14,04 | 13,79 | |
9. | Čeperka Zdeňka Novotná | PA | 14,06 | NP | 14,06 | |
10. | Písková Lhota Anna Kadeřávková | NB | 14,07 | 14,35 | 14,07 | |
11. | Bludov Štěpánka Březinová | SU | 14,15 | NP | 14,15 | |
12. | Raškovice Kristýna Kasincová | FM | 14,20 | 14,94 | 14,20 | |
13. | Manětín Monika Jírová | PS | 14,24 | 14,24 | 15,47 | |
14. | Brada - Rybníček Lucie Zachovalová | JC | 14,26 | 14,26 | 14,50 | |
15. | Písková Lhota Lenka Nováková | NB | 14,48 | 14,48 | 15,74 | |
16. | Bludov Eliška Březinová | SU | 14,53 | 17,62 | 14,53 | |
17. | Raškovice Nicola Jančíková | FM | 14,55 | 15,87 | 14,55 | |
18. | Bludov Karolína Kotrlá | SU | 14,85 | 14,85 | 15,59 | |
19. | Čeperka Kristýna Sedláková | PA | 14,85 | 14,85 | 18,62 | |
20. | Mistřín Regina Urubková | HO | 14,88 | 14,88 | 19,96 | |
21. | Lišov Karin Kašparová | CB | 15,02 | 15,02 | 27,19 | |
22. | Manětín Michaela Maršánová | PS | 15,05 | 15,05 | 15,19 | |
23. | Velké Meziříčí Eliška Bártová | ZR | 15,08 | 15,08 | 16,05 | |
24. | Mysločovice Dagmar Marie Kulíšková | ZL | 15,10 | 15,54 | 15,10 | |
25. | Raškovice Leona Michnová | FM | 15,15 | 15,99 | 15,15 | |
26. | Bludov Tereza Tylová | SU | 15,19 | 15,19 | 33,26 | |
27. | Lišov Nikola Opolzerová | CB | 15,28 | 15,28 | 15,79 | |
28. | Poniklá Sandra Šperlová | SM | 15,35 | 15,35 | 16,62 | |
29. | Písková Lhota Valentýna Homolková | NB | 15,35 | 15,35 | 16,05 | |
30. | Mysločovice Eliška Vítková | ZL | 15,40 | 15,82 | 15,40 | |
31. | Brada - Rybníček Natálie Langerová | JC | 15,42 | 15,42 | NP | |
32. | Žlutice Antonie Minářová | KV | 15,65 | 16,97 | 15,65 | |
33. | Čeperka Nikol Šmejzová | PA | 15,69 | 16,10 | 15,69 | |
34. | Žlutice Eliška Slavíková | KV | 15,69 | 15,69 | 17,49 | |
35. | Čeperka Eliška Dvořáková | PA | 15,79 | 16,67 | 15,79 | |
36. | Sloup Kateřina Dufková | PZ | 15,90 | 16,57 | 15,90 | |
37. | Litoměřice Veronika Klokočníková | LT | 15,92 | 15,92 | 22,71 | |
38. | Raškovice Bára Kotásková | FM | 16,19 | NP | 16,19 | |
39. | Mistřín Kateřina Fricová | HO | 16,53 | 16,53 | 18,96 | |
40. | Manětín Karolína Smutná | PS | 16,68 | NP | 16,68 | |
41. | Dolní Měcholupy Kristýna Vojtová | AB | 16,95 | 17,72 | 16,95 | |
42. | Manětín Martina Pašková | PS | 16,98 | 16,98 | 17,34 | |
43. | Mistřín Anna Hajná | HO | 17,52 | 17,52 | 18,39 | |
44. | Dolní Měcholupy Alena Kašpárková | AB | 17,63 | 17,63 | 23,36 | |
45. | Velké Meziříčí Daniela Bíbrová | ZR | 17,76 | 20,30 | 17,76 | |
46. | Litoměřice Tereza Nováková | LT | 17,79 | 19,28 | 17,79 | |
47. | Čeperka Barbora Víšková | PA | 18,42 | NP | 18,42 | |
48. | Henčlov - Přerov VIII Petra Mužíková | PR | 20,56 | - | 20,56 | |
49. | Raškovice Barbora Nytrová | FM | NP | NP | 999,00 | |
50. | Sloup Dominika Holubová | PZ | NP | NP | NP |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Písková Lhota Radim Stýblo | NB | 25,61 | 25,61 | - | |
2. | Kostomlátky Daniel Král | NB | 27,17 | 27,17 | - | |
3. | Písková Lhota Adina Urbanová | NB | 28,01 | 28,01 | - | |
4. | Kostomlátky Barbora Krpatová | NB | 28,83 | 28,83 | - | |
5. | Dolní Měcholupy Štěpán Vojta | AB | 28,95 | 28,95 | - | |
6. | Písková Lhota Barbora Martinová | NB | 30,76 | 30,76 | - | |
7. | Písková Lhota Anna Pšeničková | NB | 31,42 | 31,42 | - | |
8. | Třebonice Jana Zlochová | AB | 36,57 | 36,57 | - | |
9. | Třebonice Jakub Berezněv | AB | 38,71 | 38,71 | - | |
10. | Řeporyje Denis Brož | AB | 43,89 | 43,89 | - | |
11. | Řeporyje Petr Kranát | AB | 45,21 | 45,21 | - | |
12. | Dolní Měcholupy Juraj Pčolinský | AB | 48,62 | 48,62 | - | |
13. | Třebonice Petr Strnad | AB | 53,96 | 53,96 | - | |
14. | Cholupice Anna Kosíková | AB | 70,21 | 70,21 | - | |
15. | Cholupice František Bartoš | AB | 75,10 | 75,10 | - | |
16. | Třebonice Kristýna Jiříková | AB | 86,31 | 86,31 | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře