Liga: | Šumavská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 21. 08. 2010 14:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Prachatice |
Kraj: | Jihočeský |
Zadal: | Václav Zaunműller |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Obytce | KT | 17,95 | 17,72 | 17,95 | |
2. | Žernovice A | PT | 18,14 | 18,14 | 16,91 | |
3. | Nišovice | ST | 18,30 | 18,30 | 17,84 | |
4. | Dolany | PT | 18,54 | 18,54 | 18,33 | |
5. | Žernovice B | PT | 19,29 | 19,29 | 19,13 | |
5. | Drachkov | ST | 19,29 | 19,29 | 17,82 | |
7. | Kalenice | ST | 19,62 | 19,17 | 19,62 | |
8. | Výškovice | PT | 19,89 | 19,45 | 19,89 | |
9. | Zdíkovec | PT | 20,48 | 20,01 | 20,48 | |
10. | Budilov B | PT | 20,89 | 20,79 | 20,89 | |
11. | Šipoun | PT | 20,91 | 20,91 | 20,72 | |
12. | Budilov A | PT | 20,95 | 20,95 | 19,60 | |
13. | Stachy | PT | 21,27 | 20,95 | 21,27 | |
14. | Přechovice | ST | 22,70 | 22,70 | 22,68 | |
15. | Svatá Maří | PT | 22,90 | 22,46 | 22,90 | |
16. | Sudoměř B | ST | 23,92 | 19,93 | 23,92 | |
17. | Bohumilice | PT | 24,07 | 23,63 | 24,07 | |
18. | Čkyně | PT | 24,96 | 24,96 | 24,19 | |
19. | Onšovice | PT | 28,07 | 25,58 | 28,07 | |
20. | Vacov | PT | 29,65 | 29,65 | 23,46 | |
21. | Benešova Hora | PT | 30,86 | 30,86 | 21,31 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolany | PT | 19,53 | 19,10 | 19,53 | |
2. | Vlachovo Březí | PT | 20,14 | 20,14 | 20,03 | |
3. | Žernovice | PT | 20,81 | 20,58 | 20,81 | |
4. | Bohumilice | PT | 23,90 | 23,90 | 23,64 | |
5. | Budilov B | PT | 24,00 | 24,00 | 23,30 | |
6. | Budilov A | PT | 24,78 | 24,78 | 22,19 | |
7. | Stachy | PT | 40,07 | 40,07 | 36,31 | |
8. | Benešova Hora | PT | 45,87 | 34,77 | 45,87 | |
9. | Vacov | PT | NP | NP | NP |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šipoun | PT | 16,53 | 16,51 | 16,53 | |
2. | Benešova Hora | PT | 18,59 | 18,32 | 18,59 | |
3. | Čkyně | PT | 20,86 | 19,14 | 20,86 | |
4. | Jáma | PT | 25,60 | 25,31 | 25,60 | |
5. | Volyně | ST | 27,09 | 26,09 | 27,09 | |
6. | Vacov | PT | NP | NP | NP |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dolany | PT | 20,51 | 20,51 | 20,19 | |
2. | Jáma | PT | 21,87 | 20,54 | 21,87 | |
3. | Vacov | PT | 22,92 | 22,92 | 22,54 | |
4. | Čkyně | PT | 26,52 | 26,52 | 25,24 |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vacov | PT | 32,87 | 32,87 | 27,57 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svatá Maří A | PT | - | - | 20,17 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
2. | Budilov A | PT | - | - | 20,29 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
3. | Benešova Hora B | PT | - | - | 20,41 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
4. | Dolany | PT | 20,50 | 20,67 | 20,67 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
5. | Výškovice | PT | - | - | 21,09 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
6. | Horosedly | PT | - | - | 21,12 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
7. | Vacov A | PT | - | - | 21,31 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
8. | Žernovice B | PT | 21,41 | 21,30 | 21,41 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
9. | Svatá Maří D | PT | - | - | 22,39 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
10. | Obytce | KT | 22,59 | 21,98 | 22,59 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
11. | Žernovice A | PT | 22,64 | 21,93 | 22,64 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
12. | Drachkov | ST | 23,51 | 22,20 | 23,51 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
13. | Výškovice | PT | 23,32 | 24,39 | 24,39 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
14. | Budilov B | PT | - | - | 24,53 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
15. | Radhostice | PT | - | - | 24,81 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
16. | Budilov A | PT | 25,21 | 24,58 | 25,21 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
17. | Budilov B | PT | 25,31 | 24,47 | 25,31 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
18. | Zdíkovec | PT | 23,69 | 25,85 | 25,85 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
19. | Onšovice | PT | 23,63 | 26,46 | 26,46 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
20. | Bohumilice B | PT | - | - | 26,56 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
21. | Bohumilice A | PT | - | - | 27,04 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
22. | Svatá Maří | PT | 28,69 | 24,87 | 28,69 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
23. | Vacov | PT | 27,63 | 29,02 | 29,02 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
24. | Zahorčice | ST | 29,21 | 28,54 | 29,21 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
25. | Přechovice | ST | 30,09 | 26,05 | 30,09 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
26. | Nišovice | ST | 30,59 | 30,65 | 30,65 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
27. | Bohumilice | PT | 30,13 | 31,76 | 31,76 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
28. | Žihobce | KT | - | - | 32,06 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
29. | Stachy | PT | 36,73 | 30,97 | 36,73 | 2010/09/04 | Útok,nástřik 3xB úzké |
30. | Svatá Maří C | PT | - | - | 37,15 | 2023/09/02 | Útok,nástřik 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře