Plzeň Košutka-Globus 2012 (Plzeň-město)
Globus cup
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Fire Sport |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 26. 05. 2012 10:00 |
| Kontakt: | Daniel Štěpán, |
| Telefon: | |
| Okres: | Plzeň-město |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Josef |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen útok, sklopné terče
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Líté | Plzeň-sever | 17,96 | 22,58 | 17,96 | 4,62 | |
![]() | 2. | Ledce | Plzeň-sever | 18,30 | NP | 18,30 | 101,70 | |
![]() | 3. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 18,52 | 21,00 | 18,52 | 2,48 | |
![]() | 4. | Nevřeň A | Plzeň-sever | 19,17 | 28,38 | 19,17 | 9,21 | |
![]() | 5. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 20,12 | 20,12 | 29,18 | 9,06 | |
![]() | 6. | Bučí | Plzeň-sever | 20,14 | 20,14 | 21,10 | 0,96 | |
![]() | 7. | Obora A | Plzeň-sever | 20,30 | 20,30 | NP | 99,70 | |
![]() | 8. | Obora B | Plzeň-sever | 22,15 | 22,15 | 25,59 | 3,44 | |
![]() | 9. | Všeruby | Plzeň-sever | 24,42 | NP | 24,42 | 95,58 | |
![]() | 10. | Nevřeň B | Plzeň-sever | 26,05 | 26,05 | 58,85 | 32,80 | |
![]() | 11. | Třemošná | Plzeň-sever | 26,38 | NP | 26,38 | 93,62 | |
![]() | 12. | Úněšov | Plzeň-sever | 27,63 | 30,43 | 27,63 | 2,80 | |
![]() | 13. | Mrtník | Plzeň-sever | 28,23 | 28,23 | NP | 91,77 | |
![]() | 14. | Dýšina | Plzeň-sever | 29,49 | 46,18 | 29,49 | 16,69 | |
![]() | 15. | Kaznějov | Plzeň-sever | 29,62 | 29,62 | 31,95 | 2,33 | |
![]() | 16. | Kyšice | Plzeň-sever | 45,07 | 45,07 | NP | 74,93 | |
![]() | 17. | Kožlany | Plzeň-sever | 45,29 | 56,73 | 45,29 | 11,44 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Nekmíř B | Plzeň-sever | 15,17 | 17,88 | 15,17 | 2,71 | |
![]() | 2. | Bučí | Plzeň-sever | 16,19 | 16,19 | 18,38 | 2,19 | |
![]() | 3. | Ledce A | Plzeň-sever | 16,85 | 16,85 | 18,38 | 1,53 | |
![]() | 4. | Horní Hradiště A | Plzeň-sever | 18,59 | 23,61 | 18,59 | 5,02 | |
![]() | 5. | Obora A | Plzeň-sever | 20,81 | 20,81 | NP | 99,19 | |
![]() | 6. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 21,28 | NP | 21,28 | 98,72 | |
![]() | 7. | Všeruby | Plzeň-sever | 21,94 | 21,94 | 24,33 | 2,39 | |
![]() | 8. | Ledce B | Plzeň-sever | 22,17 | 25,42 | 22,17 | 3,25 | |
![]() | 9. | Kožlany | Plzeň-sever | 22,24 | 22,24 | 26,46 | 4,22 | |
![]() | 10. | Obora C | Plzeň-sever | 22,80 | 25,49 | 22,80 | 2,69 | |
![]() | 11. | Dolní Hradiště C | Plzeň-sever | 22,91 | 26,14 | 22,91 | 3,23 | |
![]() | 12. | Horní Bříza | Plzeň-sever | 23,20 | 36,67 | 23,20 | 13,47 | |
![]() | 13. | Chotíkov | Plzeň-sever | 24,54 | 24,54 | 24,99 | 0,45 | |
![]() | 14. | Žichlice | Plzeň-sever | 24,80 | 32,38 | 24,80 | 7,58 | |
![]() | 15. | Třemošná B | Plzeň-sever | 29,15 | NP | 29,15 | 90,85 | |
![]() | 16. | Líté | Plzeň-sever | 30,80 | 30,80 | 32,17 | 1,37 | |
![]() | 17. | Obora B | Plzeň-sever | 32,32 | NP | 32,32 | 87,68 | |
![]() | 18. | Třemošná A | Plzeň-sever | 32,96 | 50,39 | 32,96 | 17,43 | |
![]() | 19. | Kyšice A | Plzeň-sever | 33,34 | 33,34 | 34,83 | 1,49 | |
![]() | 20. | Dýšina A | Plzeň-sever | 33,73 | 38,00 | 33,73 | 4,27 | |
![]() | 21. | Mrtník | Plzeň-sever | 34,20 | 34,20 | 40,61 | 6,41 | |
![]() | 22. | Kyšice B | Plzeň-sever | 34,77 | NP | 34,77 | 85,23 | |
![]() | 23. | Kaznějov | Plzeň-sever | 58,83 | 58,83 | NP | 61,17 | |
![]() | 24. | Dýšina B | Plzeň-sever | 59,14 | NP | 59,14 | 60,86 | |
![]() | 25. | Kyšice C | Plzeň-sever | NP | NP | NP | - | |
![]() | 25. | Nekmíř A | Plzeň-sever | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Manětín | Plzeň-sever | 16,03 | 15,87 | 15,87 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 2. | Manětín | Plzeň-sever | 16,15 | NP | 16,15 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 3. | Manětín | Plzeň-sever | 18,54 | 17,32 | 17,32 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 4. | Líté | Plzeň-sever | NP | 17,36 | 17,36 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 5. | Letkov | Plzeň-jih | 39,40 | 17,51 | 17,51 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 6. | Líté | Plzeň-sever | 25,30 | 17,90 | 17,90 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 7. | Obora | Plzeň-sever | 20,28 | 17,96 | 17,96 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 8. | Ledce | Plzeň-sever | NP | 18,03 | 18,03 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 9. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 21,06 | 18,04 | 18,04 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 10. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 20,52 | 18,34 | 18,34 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 11. | Manětín | Plzeň-sever | NP | 18,42 | 18,42 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 12. | Manětín | Plzeň-sever | NP | 18,51 | 18,51 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 13. | Ledce | Plzeň-sever | 18,63 | 21,15 | 18,63 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 14. | Hradiště | Plzeň-město | 27,11 | 18,93 | 18,93 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 15. | Obora | Plzeň-sever | 24,42 | 19,25 | 19,25 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 16. | Manětín | Plzeň-sever | 23,78 | 19,32 | 19,32 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 17. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 19,37 | NP | 19,37 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 18. | Ledce | Plzeň-sever | 37,16 | 19,43 | 19,43 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 19. | Úněšov | Plzeň-sever | 20,47 | 19,58 | 19,58 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 20. | Ledce | Plzeň-sever | 20,17 | 20,84 | 20,17 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 21. | Nevřeň | Plzeň-sever | 20,22 | 22,34 | 20,22 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 22. | Bučí | Plzeň-sever | 20,27 | NP | 20,27 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 23. | Nevřeň | Plzeň-sever | 20,58 | 28,16 | 20,58 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 24. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 20,68 | 21,94 | 20,68 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 25. | Manětín | Plzeň-sever | NP | 20,86 | 20,86 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 26. | Obora | Plzeň-sever | 24,60 | 20,89 | 20,89 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 27. | Obora | Plzeň-sever | 20,93 | 23,22 | 20,93 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 28. | Nevřeň | Plzeň-sever | 22,63 | 21,02 | 21,02 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 29. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 31,65 | 21,15 | 21,15 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 30. | Chotíkov | Plzeň-sever | 21,34 | 35,66 | 21,34 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Obora | Plzeň-sever | 16,80 | 16,03 | 16,03 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 2. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 17,80 | 22,19 | 17,80 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 3. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 18,28 | 23,98 | 18,28 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 4. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 20,11 | 18,69 | 18,69 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 5. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 18,93 | 18,73 | 18,73 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 6. | Manětín | Plzeň-sever | 21,94 | 19,13 | 19,13 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 7. | Letkov | Plzeň-jih | 34,55 | 19,28 | 19,28 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 8. | Letkov | Plzeň-jih | 19,38 | 19,53 | 19,38 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 9. | Ledce | Plzeň-sever | 21,84 | 19,52 | 19,52 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 10. | Dolany | Plzeň-sever | 23,27 | 19,84 | 19,84 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 11. | Dolany | Plzeň-sever | NP | 20,00 | 20,00 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 12. | Horní Bělá | Plzeň-sever | 26,27 | 20,16 | 20,16 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 13. | Horní Hradiště | Plzeň-sever | 26,06 | 20,55 | 20,55 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 14. | Dolany | Plzeň-sever | 20,59 | 24,74 | 20,59 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 15. | Nevřeň | Plzeň-sever | 20,97 | 21,55 | 20,97 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 16. | Všeruby | Plzeň-sever | NP | 21,21 | 21,21 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 17. | Ledce | Plzeň-sever | 21,24 | 39,06 | 21,24 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 18. | Ledce | Plzeň-sever | 34,81 | 21,35 | 21,35 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 19. | Bolevec | Plzeň-město | 21,35 | 21,86 | 21,35 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 20. | Všeruby | Plzeň-sever | 23,22 | 21,49 | 21,49 | 2014/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 21. | Letkov | Plzeň-jih | 21,68 | 23,29 | 21,68 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 22. | Manětín | Plzeň-sever | 21,81 | NP | 21,81 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 23. | Zruč | Plzeň-sever | 21,82 | 29,49 | 21,82 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 24. | Manětín | Plzeň-sever | 28,73 | 22,06 | 22,06 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 25. | Bučí | Plzeň-sever | NP | 22,15 | 22,15 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 26. | Nevřeň | Plzeň-sever | 28,34 | 22,23 | 22,23 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 27. | Ledce | Plzeň-sever | 22,31 | 43,73 | 22,31 | 2017/05/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 28. | Kaznějov | Plzeň-sever | 22,43 | 26,09 | 22,43 | 2018/05/13 | Plamen útok, sklopné terče |
| 29. | Bučí | Plzeň-sever | 41,87 | 22,48 | 22,48 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 30. | Kaznějov | Plzeň-sever | 29,33 | 22,65 | 22,65 | 2015/05/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu









