Mistřice 2024 (Uherské Hradiště)
O putovní pohár starosty obce Mistřice
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Velká cena OSH ČMS Uh.Hradiště |
| Stránky pořadatele: | http://www.hamis.estranky.cz |
| Kdy: | 03. 08. 2024 15:00 |
| Kontakt: | Tomáš Magdálek |
| Telefon: | 777018876 |
| Okres: | Uherské Hradiště |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Vlastik Adamec |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Mladcová | Zlín | 17,51 | 17,51 | 16,81 | 0,70 | |
![]() | 2. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,95 | 17,95 | 17,95 | - | |
![]() | 3. | Chvalnov Lísky | Kroměříž | 18,14 | 18,14 | 17,94 | 0,20 | |
![]() | 4. | Vřesovice | Hodonín | 18,17 | 18,09 | 18,17 | 0,08 | |
![]() | 5. | Kněžpole "B" | Uherské Hradiště | 18,67 | 18,67 | 18,58 | 0,09 | |
![]() | 6. | Míkovice | Uherské Hradiště | 18,85 | 18,43 | 18,85 | 0,42 | |
![]() | 7. | Hoštice | Kroměříž | 18,96 | 18,24 | 18,96 | 0,72 | |
![]() | 8. | Staré Město | Uherské Hradiště | 19,49 | 19,49 | 18,24 | 1,25 | |
![]() | 9. | Kněžpole "A" | Uherské Hradiště | 19,52 | 19,00 | 19,52 | 0,52 | |
![]() | 10. | Litenčice | Kroměříž | 21,14 | 20,01 | 21,14 | 1,13 | |
![]() | 11. | Mistřice | Uherské Hradiště | 23,68 | 18,30 | 23,68 | 5,38 | |
![]() | 12. | Svatobořice | Hodonín | 25,93 | 24,78 | 25,93 | 1,15 | |
![]() | 13. | Salaš | Uherské Hradiště | 28,13 | 25,52 | 28,13 | 2,61 | |
![]() | 14. | Částkov | Uherské Hradiště | 29,78 | 29,78 | 29,17 | 0,61 | |
![]() | 15. | Kámen | Havlíčkův Brod | NP | - | - | - |
Ženy, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB, super úzké C38
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hostětín | Uherské Hradiště | 17,83 | 17,53 | 17,83 | 0,30 | |
![]() | 2. | Roštění | Kroměříž | 18,12 | 17,25 | 18,12 | 0,87 | |
![]() | 3. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,53 | 18,53 | 17,12 | 1,41 | |
![]() | 4. | Martinice | Kroměříž | 20,45 | 20,45 | 19,36 | 1,09 | |
![]() | 5. | Bílovice | Uherské Hradiště | 20,65 | 20,65 | 17,55 | 3,10 | |
![]() | 6. | Pohořelice | Zlín | 23,63 | 22,42 | 23,63 | 1,21 | |
![]() | 7. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 24,72 | 23,84 | 24,72 | 0,88 | |
![]() | 8. | Březolupy | Uherské Hradiště | 29,55 | 29,95 | 17,81 | 12,14 | |
![]() | 9. | Šarovy | Zlín | NP | - | - | - |
Smíšený dorost, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB, super úzké C38
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Hrubá Vrbka | Hodonín | 17,88 | 17,48 | 17,88 | 0,40 | |
![]() | 2. | Lipová | Zlín | 18,08 | 18,08 | 16,93 | 1,15 | |
![]() | 3. | Záhlinice | Kroměříž | 19,16 | 19,16 | 19,15 | 0,01 | |
![]() | 4. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 19,51 | 19,51 | 19,39 | 0,12 | |
![]() | 5. | Březolupy - Dorci | Uherské Hradiště | 23,89 | 23,46 | 23,89 | 0,43 | |
![]() | 6. | Šarovy | Zlín | NP | - | - | - | |
![]() | 6. | Březolupy - Dorky | Uherské Hradiště | NP | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mladcová | Zlín | 16,21 | 16,06 | 16,21 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 2. | Mistřín B | Hodonín | 16,87 | 17,30 | 17,30 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 3. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,41 | 17,49 | 17,49 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 4. | Mladcová | Zlín | 17,51 | 16,81 | 17,51 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 5. | Mirošov "B" | Zlín | 17,91 | 16,42 | 17,91 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 6. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,95 | 17,95 | 17,95 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 7. | Chvalnov Lísky | Kroměříž | 18,14 | 17,94 | 18,14 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 8. | Svatobořice | Hodonín | 18,16 | 17,73 | 18,16 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 9. | Vřesovice | Hodonín | 18,09 | 18,17 | 18,17 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 10. | Kněžpole "B" | Uherské Hradiště | 18,67 | 18,58 | 18,67 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 11. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 18,77 | 18,82 | 18,82 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 12. | Míkovice | Uherské Hradiště | 18,43 | 18,85 | 18,85 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 13. | Hoštice | Kroměříž | 18,24 | 18,96 | 18,96 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 14. | Salaš | Uherské Hradiště | 17,87 | 19,34 | 19,34 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 15. | Staré Město | Uherské Hradiště | 19,49 | 18,24 | 19,49 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 16. | Kněžpole "A" | Uherské Hradiště | 19,00 | 19,52 | 19,52 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 17. | Chvalnov Lísky | Kroměříž | 20,06 | 18,18 | 20,06 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 18. | Litenčice | Kroměříž | 20,01 | 21,14 | 21,14 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 19. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,16 | 21,18 | 21,18 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 20. | Mistřice | Uherské Hradiště | 18,30 | 23,68 | 23,68 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 21. | Svatobořice | Hodonín | 24,78 | 25,93 | 25,93 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 22. | Vřesovice | Hodonín | 26,31 | 26,06 | 26,31 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 23. | Kněžpole B | Uherské Hradiště | 27,55 | 27,57 | 27,57 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 24. | Salaš | Uherské Hradiště | 25,52 | 28,13 | 28,13 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 25. | Částkov | Uherské Hradiště | 29,78 | 29,17 | 29,78 | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 26. | Staré Město | Uherské Hradiště | 31,45 | 31,99 | 31,99 | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 27. | Částkov | Uherské Hradiště | NP | NP | NP | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 28. | Kámen | Havlíčkův Brod | - | - | NP | 2024/08/03 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| 29. | Zahnašovice | Kroměříž | NP | NP | NP | 2025/08/02 | Útok,sklopné terče, 3xB, super úzké C38 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















