Vyberte okres vašeho týmu
Svoboda
Pozvánka | Obnovit |
Kde: |
2. kolo NHHL (2B) |
Kdy: |
24. 05. 2024 22:00 |
Kontakt: |
Lucie Balarinová |
Telefon: |
+420602767607 |
Začátek rezervace: |
04. 05. 2024 19:00 |
Konec rezervace: |
24. 05. 2024 14:00 |
Rezervace soutěže
Start. místo | Tým a jméno | Okres | Kdo |
---|
1. | Svoboda, | Opava | Lucie Balarinová |
2. | Markvartovice, | Opava | Kristýna Tessarzová |
3. | Rohov, | Opava | Jan Lasák |
4. | Bělá, | Opava | Ondřej Žvaka |
5. | Svoboda, | Opava | Lucie Balarinová |
6. | Strahovice, | Opava | Jan Krajiček |
7. | Dolní Životice, | Opava | Lukáš Breče |
8. | Rohov, | Opava | Jan Lasák |
9. | Markvartovice, | Opava | Kristýna Tessarzová |
10. | Svoboda, | Opava | Lucie Balarinová |
11. | Kozmice, ženy B | Opava | Lucie Balarinová |
12. | Kobeřice, ženy | Opava | Lucie Balarinová |
13. | Bohuslavice, Projekt B | Opava | Lucie Balarinová |
14. | Prchalov, A | Nový Jičín | Jakub Šenk |
15. | Bělá, | Opava | Ondřej Žvaka |
16. | Markvartovice, | Opava | Kristýna Tessarzová |
17. | Bělá, | Opava | Ondřej Žvaka |
18. | Velká (Hranice III), | Přerov | Ondřej Hlavinka |
19. | Závada, | Opava | Petr |
20. | Klimkovice, | Nový Jičín | Václav Ulmann |
21. | Svinov, B | Ostrava-město | Kristýna Střížová |
22. | Vrbice, B | Karviná | David Plasgura |
23. | Závada, | Opava | Petr |
24. | Dolní Životice, | Opava | Lukáš Breče |
25. | Kozmice, B | Opava | Lucie Balarinová |
26. | Závada, | Opava | Petr |
27. | Brušperk, Ženy | Frýdek-Místek | Nikola Fajmanová |
28. | Vrbice, | Karviná | David Plasgura |
29. | Dolní Životice, | Opava | Lukáš Breče |
30. | Píšť, | Opava | Kristýna Šrámková |
31. | Valšov, | Bruntál | Adam Jaros |
32. | Služovice, | Opava | Dušan Baránek |
33. | Svinov, B | Ostrava-město | Kristýna Střížová |
34. | Píšť, | Opava | Kristýna Šrámková |
35. | Služovice, | Opava | Dušan Baránek |
36. | Kokory, | Přerov | Libor Daňa |
37. | Dolní Lhota, | Ostrava-město | Lukáš Machala |
38. | Břidličná, | Bruntál | Jíří Skopal |
39. | Větřkovice, | Opava | Jan Černoch |
40. | Plesná, Ženy | Ostrava-město | Michal Janáček |
41. | Vřesina, | Opava | Honza Ryška |
42. | Výškovice, | Nový Jičín | Pajac-DH |
43. | Bohuslavice, | Opava | Lukáš Kučera |
44. | Štěpánkovice, | Opava | Lucie Balarinová |
45. | Vřesina, | Opava | Petr |
46. | Břidličná, | Bruntál | Jaromir Pavlik |
47. | Štěpánkovice, | Opava | Lucie Balarinová |
48. | Bohuslavice, A | Opava | Jiří Lasák |
49. | Kobeřice, muži | Opava | Jesi Černá |
50. | | je potřeba se přihlásit ! | >Přihlásit se |
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.