Rok:
Výsledky ročníku 2020 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bu 1 | Tř 2 | Že 3 | Ch 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaronice | 104 | 16,78 | CB | - | - | - | - | 0 |
2. | Žernovice | 101 | 16,95 | PT | - | - | - | - | 0 |
3. | Lišov A | 90 | 16,72 | CB | - | - | - | - | 0 |
4. | Šipoun | 84 | 16,40 | PT | - | - | - | - | 0 |
5. | Vlkovice | 82 | 16,83 | CB | - | - | - | - | 0 |
6. | Srubec | 80 | 17,49 | CB | - | - | - | - | 0 |
7. | - KTM I. | 48 | 17,06 | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Netřebice | 48 | 17,61 | CK | - | - | - | - | 0 |
9. | Benešova Hora | 41 | 18,21 | PT | - | - | - | - | 0 |
10. | Soběnov A | 39 | 17,87 | CK | - | - | - | - | 0 |
11. | Holubov | 35 | 17,86 | CK | - | - | - | - | 0 |
12. | Slavošovice | 29 | 17,99 | CB | - | - | - | - | 0 |
13. | Přísečná A | 28 | 18,61 | CK | - | - | - | - | 0 |
14. | Chlum B | 22 | 18,64 | CK | - | - | - | - | 0 |
15. | Ledenice | 14 | 18,44 | CB | - | - | - | - | 0 |
16. | Křenovice | 13 | 18,34 | CB | - | - | - | - | 0 |
17. | Krotějov Sport | 10 | 17,28 | TA | - | - | - | - | 0 |
18. | Třebín | 8 | 19,83 | CB | - | - | - | - | 0 |
-. | Břehov | 8 | 20,11 | CB | - | - | - | - | 0 |
20. | Přísečná B | 7 | 18,52 | CK | - | - | - | - | 0 |
21. | Ledenice B | 5 | 19,20 | CB | - | - | - | - | 0 |
22. | Přechovice | 3 | 19,90 | ST | - | - | - | - | 0 |
-. | Dolní Dvořiště A | 3 | 30,93 | CK | - | - | - | - | 0 |
24. | Hosín | 2 | 19,14 | CB | - | - | - | - | 0 |
-. | Mydlovary | 2 | 22,63 | CB | - | - | - | - | 0 |
26. | Přídolí | 1 | 21,89 | CK | - | - | - | - | 0 |
27. | Dolní Dvořiště B | 0 | 25,85 | CK | - | - | - | - | 0 |
-. | Horosedly | 0 | 37,01 | PT | - | - | - | - | 0 |
-. | Soběnov B | 0 | 40,94 | CK | - | - | - | - | 0 |
-. | Nové Kestřany | 0 | NP | ST | - | - | - | - | 0 |
-. | Třísov | 0 | NP | CK | - | - | - | - | 0 |
-. | nerozlišeno | 0 | NP | - | - | - | - | - | 0 |
-. | - KTM II. | 0 | NP | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bu 1 | Tř 2 | Že 3 | Ch 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srubec | 10 | 17,47 | CB | - | - | - | - | 0 |
2. | Hrdějovice B | 8 | 18,03 | CB | - | - | - | - | 0 |
3. | Lišov B | 6 | 18,14 | CB | - | - | - | - | 0 |
4. | Holubov | 4 | 18,74 | CK | - | - | - | - | 0 |
5. | Lišov A | 3 | 19,33 | CB | - | - | - | - | 0 |
6. | Netřebice | 2 | 19,46 | CK | - | - | - | - | 0 |
7. | Hosín | 1 | 20,33 | CB | - | - | - | - | 0 |
8. | Ledenice | 0 | 20,53 | CB | - | - | - | - | 0 |
-. | Strážkovice | 0 | 20,77 | CB | - | - | - | - | 0 |
-. | Rudolfov | 0 | 34,55 | CB | - | - | - | - | 0 |
-. | Mydlovary | 0 | NP | CB | - | - | - | - | 0 |
-. | Břehov | 0 | NP | CB | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 45 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: