Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Sr
1
Bu
2
Ho
3

4
Že
5
Kr
6

7
Li
8

9
So
10
My
11
Li
12
Ch
13
1. Žernovice 170 16,92PT
17,19
NP
21,64
22,68
17,95
17,22
16,92
17,90
19,86
17,86
17,35
--
2. Srubec 129 16,99CB
16,99
17,71
23,89
28,77
17,14
18,30
17,15
17,83
24,13
18,01
NP
--
3. Tálín 107 17,10PI
18,62
17,10
23,40
23,31
17,99
18,24
17,18
20,01
21,73
NP
23,54
--
4. Vlkovice 103 16,85CB-
NP
23,50
21,19
16,85
19,76
17,31
18,00
23,21
18,26
20,74
--
5. Netřebice 92 17,79CK
17,79
19,27
21,82
25,59
18,32
18,09
18,05
19,96
21,90
18,69
NP
--
6. Holubov 86 17,24CK-
17,84
25,69
22,97
18,28
27,61
17,24
17,89
NP
18,59
18,74
--
7. Chlum B 77 18,01CK
18,01
18,21
23,16
22,20
NP
26,04
18,02
NP
22,36
NP
18,66
--
8. Slavošovice 68 17,88CB
18,31
23,61
22,97
24,65
20,48
20,11
17,88
18,53
24,42
20,51
19,27
--
9. Ledenice 66 17,70CB
19,15
17,70
22,55
21,88
NP
19,08
NP
36,06
28,89
NP
20,66
--
10. Lišov A 59 17,72CB-
18,68
NP
22,65
21,32
17,72
17,80
20,37
24,17
NP
NP
--
11. Benešova Hora 56 17,58PT
19,58
--
27,58
28,60
17,98
17,58
20,09
32,96
17,76
21,64
--
12. Přísečná A 47 18,47CK
22,02
20,10
25,00
23,55
19,52
18,69
18,47
20,52
NP
29,85
18,84
--
13. Soběnov A 46 18,10CK--
25,29
NP
19,82
41,87
21,98
18,10
26,47
18,29
19,14
--
-. Krč 46 18,20PI-
18,39
31,13
23,57
22,24
18,20
NP
20,19
22,08
-
NP
--
15. Kolence 45 18,22JH
18,32
18,22
30,33
-
22,70
NP
18,44
18,39
-
18,32
---
16. Jaronice 35 17,21CB-
18,05
----
NP
19,14
--
17,21
--
17. Bezdědovice 28 17,73ST
17,73
18,61
---
18,51
NP
------
18. Brloh 27 18,57CK
18,91
--
24,36
19,32
19,90
18,57
22,55
NP
24,48
19,55
--
19. Novosedly 20 16,98ST----------
16,98
--
20. Bezděkov pod Třemšínem 15 17,35PB
17,35
------------
-. Třísov 15 18,35CK
34,33
21,89
NP
35,35
--
21,00
22,79
25,00
18,35
---
22. Přísečná B 14 18,57CK--
25,07
44,56
-----
18,57
---
23. Lišov B 13 18,47CB
19,41
NP
-
30,31
-
20,54
NP
18,47
-----
24. Mydlovary 9 19,24CB
20,19
--
25,84
-
19,44
19,24
---
30,87
--
-. Plešovice 9 20,69CK--
31,53
NP
--
20,69
-
23,47
----
26. Milenovice 8 19,63PI
23,25
19,63
26,19
26,30
NP
NP
20,94
19,26
NP
-
20,11
--
27. Soběnov B 7 20,40CK--
27,00
30,55
-----
20,40
---
28. Lásenice 4 19,33JH
19,33
------------
-. Třebín - Lipí 4 21,98CB-----
NP
21,98
NP
27,23
22,81
---
-. Velešín A 4 25,30CK---
25,30
-----
NP
---
31. Budilov 3 19,86PT-
19,86
-----------
-. Omlenice 3 21,65CK--
NP
28,37
-----
21,65
---
33. Přídolí 2 22,80CK---
30,15
----
34,44
22,80
---
34. Křenovice 1 20,07CB------
20,07
21,32
-----
-. Třebín -Lipí 1 21,80CB
21,80
-
29,01
41,48
---------
36. Ločenice 0 23,26CB
23,26
------------
-. Pořešín 0 24,13CK--
34,78
29,76
-----
24,13
---
-. Smrhov 0 27,55CK---------
27,55
---
-. Hosín 0 27,88CB----------
27,88
--
-. Besednice 0 30,67CK--
31,52
30,67
-----
NP
---
-. Dolní Dvořiště 0 31,93CK---
31,93
---------
-. Soběnov 0 32,99CK-
32,99
-----------
-. Zahorčice 0 NPST
19,66
---------
NP
--
-. Zvíkov 0 NPCK---------
NP
---
-. - Radost Sport 0 NP--------------
-. Hrabice 0 NPPT-----
NP
-
NP
-----


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: